ІНДОКИТАЙ, Тайська приправа

Spice King
55,00
грн.
INDOCHINA Thai Spices Blend with Galangal root for chicken, vegetables, fish, pasta (macaroni)
ІНДОКИТАЙ Spice King Тайська приправа з калганом - для курки, овочів, риби, пасти (макаронів)

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                  Насолоджуйтесь!

Індокитай (Indochina): ця пікантна приправа отримала назву від регіону Південно-Східної Азії, що складається з Камбоджі, Лаосу, півострівної Малайзії, М'янми, Сінгапуру, Таїланду і В'єтнаму, і є автентичною завдяки використанню тайських локальних складників - галганту, імбиру, лемонграсу. Приправа Індокитай є досить помірною як за тайськими мірками і за шкалою гостроти від 1 до 10 має лише 3 пункти. Однак це не завадить вам наповнити свої страви духом тайської кухні. Приправа ідеально підходить для готування смаженої курки, овочів, риби, гострої зупи том-ям, а також пасти (макаронів).

Рівень гостроти: 3/10 за шкалою гостроти приправ Spice King (ГОСТРА).

Склад: кунжут білий, кунжут чорний, імбир, лимон цедра, куркума, коріандр, часник, цибуля, перець червоний чилі, перець теджа чилі, петрушка, лемонграс, галгант (тайський калган), перець білий. БЕЗ СОЛІ. Містить алергени: кунжут білий, кунжут чорний.
100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

РЕЦЕПТ: Індокитайський картопляний салат з бекономУпаковка:

  • 100мл-банка - 60 г - 55 грн. (917 грн./кг);
  • 450мл-банка - 250 г - 170 грн. (680 грн./кг);
  • 1л-банка - 500 г - 300 грн. (600 грн./кг).

​​мінімальне замовлення - від 60 г / 250 г / 500 г / 1 кг. Лайкайте і поширюйте приправу на Facebook


 Лайкайте і поширюйте приправу в Instagram


Королівський смак

ми робимо доступним!

Країна походження: Україна

Кухні світу: Тайська

Кухні світу: Індокитайська

Made on
Tilda