ЕРІМАНТОС, Грецька приправа з орегано хіртум

Spice King
60,00
грн.
ERYMANTHOS Greek Spices Blend for kebab of chicken, lamb, venison, burgers and vegetables
ЕРІМАНТОС Грецька приправа для кебаба і шашлика з ягнятини, курки, оленини, для гамбургерів, чізбургерів та овочів

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                  Насолоджуйтесь!

Ерімантос ( Ερύμανθος ) зелена грецька приправа, названа на честь однойменної зеленої гори на Пелопоннесі (четвертої вершини на півострові висотою 2224 м) у периферії Західна Греція, вкритої кипарисовими лісами і альпійськими луками, де жила міфічна істота - величезний дикий кудлатий Ерімантський кабан зі страшними щелепами, що пінилися від люті. Згідно з давньогрецькою міфологією, на цього кабана перетворився Аполлон для помсти Афродіті за те, що осліпила його сина Еріманта, котрий підглядав за нею, коли вона купалася. Кабан-ерімант убив коханого Афродіти Адоніса, нападав на гаї Аркадії та спустошував околиці міста Псофіса, доки за наказом мікенського царя Еврістея його не переміг Геракл у своєму четвертому подвигу, зв'язавши ланцюгами і принісши живим до брами міста Мікени. Якийсь час гора Ерімантос вважалася і священним пристановищем для Господарки тварин Артеміди.

Автентична завдяки використанню гірського грецького орегано хіртум (найкращого різновиду у світі) приправа Ерімантос Spice King ідеально пасує до гамбургерів, грецьких чизбургерів з сиром фета, до шашлика і кебаба з ягнятини, курки, оленини та до овочів.

Склад: лимон, часник, цибуля біла (ріпчаста), сіль рожева гімалайська (13%), петрушка зелень, перець чорний, орегано хіртум (грецький дикий гірський), кориця цейлонська, мускатний горіх, перець духмяний, імбир​.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

РЕЦЕПТ: Салат котосалата з куркою гриль у грецькому стилі


Упаковка:

  • 100мл-банка - 60 г нетто - 60 грн. (1000 грн./кг);
  • 450мл-банка - 250 г нетто - 195 грн. (780 грн./кг);
  • 1л-банка - 500 г нетто - 340 грн. (680 грн./кг);

​мінімальне замовлення - від 60 г.


 Лайкайте і поширюйте приправу на Facebook


 Лайкайте і поширюйте приправу в Instagram


Королівський смак

ми робимо доступним!

Країна походження: Україна

Кухні світу: Грецька

Made on
Tilda