Кориця цейлонська, мелена (Мадагаскар)

Мадагаскар
65,00
грн.
КОРИЦЯ ЦЕЙЛОНСЬКА Spice King (канела), мелена
CEYLON CINNAMON Spice King Powder

Латинська назва: Cinnamomum zeylanicum, Cinnamomum verum

Кориця цейлонська (або канела, кориця правдива, коричник цейлонський) на відміну від різкої і терпкої касії або так званої "фальшивої кориці" (індонезійської, в'єтнамської (сайгонської) чи китайського коричника), має дуже тонкий аромат і м'який солодкуватий смак, ледь пекучий і подекуди з легкою цитрусовою ноткою. Така відсутність різкості і терпкості пояснюється важливою перевагою цейлонської кориці над касією - ультранизьким вмістом кумарину (токсичної ароматної хімічної сполуки, яка здатна пошкодити печінку).

Цейлонська кориця ідеально пасує до витончених гурманських десертів, додає тонкого і водночас складного пряного аромату французькій солодкій випічці чи корицевим тостам. І хоча в самої кориці аромат дуже тонкий і легкий, готова випічка чи французькі коричні тости матимуть неперевершений аромат.

Більшість рецептів з використанням цейлонської кориці походять з Європи, Близького Сходу і Мексики. У США відмічають перепостачання дешевших видів кориці, тому там у рецептах переважає "фальшива кориця" касія (індонезійська, в'єтнамська та китайська). Це робить смак десертів дуже різним. Так, наприклад, мексиканські рецепти, де мала би бути правдива цейлонська кориця, американці виконують з помилковим використанням касії, що руйнує оригінальний смаковий профіль десерту.

Цейлонська кориця багата на вітаміни K (менахінон) і E (альфа-токоферол), в меншій кількості містить вітаміни A (ретинол) і C (аскорбінову кислоту), B3/PP (ніацин), B5 (пантотенову кислоту), B1 (тіамін) і B9 (фолієву кислоту). Спеція також багата на мінерали: 1002 мг (на 100 г) кальцію (Ca), 64 мг фосфору (P), 60 мг магнію (Mg), 17,46 мг марганцю (Mn), 8,32 мг заліза (Fe), 1,83 мг цинку (Zn) і 0,339 мг міді (Cu), ще в меншій кількості присутні натрій (Na) і калій (K).

Кумарин – 0,017 г/кг.
Допустима добова доза (TDI) кумарину - 0,1 мг/кг маси тіла.

БЕЗПЕЧНА БУДЬ-ЯКА КІЛЬКІСТЬ! Допустима добова доза кориці правдивої (цейлонської):
  • дітям вагою 15 кг - до 88 г на добу;
  • дорослим вагою 50 кг - до 294 г на добу;
  • дорослим вагою 80 кг - до 470 г на добу.

Цейлонська кориця також дуже багата на антиоксиданти: тест ORAC (здатність абсорбції радикалів кисню) зафіксував в сотні разів більше антиоксидантів, ніж в яблуках (3-5 тис. TEAC) та інших продуктах: 267.536 TEAC (мікромолей в еквіваленті Тролокс (ТЕ) на 100 грамів продукту), що відповідає №7 серед усіх продуктів харчування та №3 серед спецій (після гвоздики меленої і сумаху подрібненого).

Упаковка:
  • 100мл-банка - 40 г нетто - 65 грн. (1625 грн./кг);
  • 196мл-склобанка - 60 г нетто - 100 грн. (1667 грн./кг);
  • 450мл-банка - 150 г нетто - 210 грн. (1400 грн./кг);
  • 1л-банка - 300 г нетто - 370 грн. (1233 грн./кг);
  • 5л-відро - 1,5 кг нетто -  грн. ( грн./кг). - під замовлення

Spice King ®
Додавай і владарюй!

Країна походження: Мадагаскар

Made on
Tilda