ПІНЧІТО, Іспанська приправа для кебаба/шашлика №1

Spice King
55,00
грн.
PINCHITO Spanish Hot Spices Blend for kebab, shashlik of pork, lamb and chicken
ПІНЧІТО Іспанська гостра приправа - для кебаба, шашлика зі свинини, ягнятини та курки

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                    Насолоджуйтесь!

Застосування: Пінчіто це чудова приправа для традиційного приготування над вугіллям на мангалі пінчітос або пінчос морунос (невеликих кубиків м’яса свинини або курки на шпажках, з іспанської pinchos - "шпажки") - страви, яка прийшла в кухню південних іспанських автономних співтовариств Андалусія та Естремадура з мавританського кебаба із ягнятини, популярного в усій Північній Африці від Мавританії до Єгипту і Червоного моря. Іспанський варіант згодом став традиційного стравою у Венесуелі (де цю страву під назвою пінчо амерікано подають з картоплеподібною юкою і помідорами черрі) та Пуерто-Ріко (де використовують також м'ясо акул).

Резюме Міжнародного конкурсу продуктів і напоїв Great Taste Awards 2018* (Лондон, Великобританія):

"This Spice King's PINCHITO spice mix has an warm colour and enticing aroma. The judges felt that the mix is well balanced with a nice kick... A lovely well rounded spice mix with a great balance between sweetness, spiciness and herbs. Great intensity of flavours and heat when dry... Your dry spice looks great, vibrant, earthy and has a pleasant spiced aroma".

("Ця суміш спецій ПІНЧІТО Spice King має теплий колір та привабливий аромат. Судді повважали, що суміш чудово збалансована з гарним зарядом задоволення... Гарна, прекрасно завершена суміш спецій з чудовим балансом між солодкістю, пряністю і травами. Чудова інтенсивність ароматів і гостроти ще в сухому вигляді... Ваша суха приправа виглядає чудово, яскраво, по-життєвому і має приємний пряний аромат").

* Great Taste Award (Гіллінгем - Лондон, Великобританія) - найбільша та найнадійніша у світі нагорода для продуктів та напоїв, яка присуджується на основі тестувань панеллю з понад 500 експертів (шеф-кухарів, продавців, покупців і фуд-журналістів).

Партнери, які використовують приправу Пінчіто Spice King:

Пінчіто Spice King експортується до: США.

Склад: паприка червона солодка, піментон солодкий (паприка червона копчена), кумін (зіра), кмин, коріандр, орегано, часник, рожева гімалайська сіль (6%), куркума, імбир, пажитник, перець червоний чилі, перець чорний, гірчиця біла (алерген), мускатний горіх, гвоздика, кориця індонезійська, лавровий лист.

Рівень гостроти: 3/10 за шкалою гостроти приправ Spice King.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Зберігати в сухому прохолодному місці.

РЕЦЕПТ: Андалузькі пінчітос морунос

Упаковка:
  • 100мл-банка - 60 г - 55 грн. (917 грн./кг);
  • 450мл-банка - 250 г - 175 грн. (700 грн./кг);
  • 1л-банка - 500 г - 305 грн. (610 грн./кг);
  • 5л-відро - 3 кг - 1660 грн. (553 грн./кг).
мінімальне замовлення - від 60 г / 250 г / 500 г / 1 кг / 3 кг.

Вподобуйте і поширюйте приправу на Facebook

Вподобуйте і поширюйте приправу в Instagram

Королівський смак
ми робимо доступним!


Країна походження: Україна

Кухні світу: Іспанська

Made on
Tilda