SPICE KING
03-10-2020 - Найочікуваніша прем'єра року! Зустрічайте найкращий орегано у світі - ОРЕГАНО ХІРТУМ Spice King!
Новини
Ми поповнили асортимент найочікуванішою прем'єрою року!

Преміальний Орегано Хіртум Spice King або грецький дикий гірський орегано виготовлений лише з сушеного листя і квіток та не містить мелених стебел, старанно зібраний на приватних натуральних плантаціях, висушений традиційними методами і відсортований вручну групою лісників найбільшого у Греції Університету Арістотеля в Салоніках, визнаний найкращим кулінарним підвидом орегано у світі, має винятковий сильний аромат і приємно гострий присмак завдяки високому вмісту ореганової олії, що містить карвакрол (або цимофенол) - органічну сполуку, відому своїми антисептичними властивостями, сильнішими, ніж в антибіотиків, що значно вирізняє його з-поміж інших видів орегано - єгипетського, турецького, іспанського, італійського, мексиканського, перуанського, польського чи українського. Орегано вперше використали стародавні греки, які вважали, що богиня Афродіта створила його солодкий і пряний запах як символ щастя, тож і його назва походить від грецьких слів oros (гора) і ganos (радість, сяйво), що разом означають "гірська радість". Сьогодні орегано - одна з найпопулярніших трав не лише у грецькій кухні, але і в усьому світі!

Орегано додається до піци, пасти, яєчних та рибних страв, смажених шашлика, ковбасок, птиці і дичини, запечених свинини, ягнятини і картоплі, зуп (особливо томатних), овочевих салатів і квасолі, пасує до шинки, крабів, ароматизує маринади, оцти, квас і пиво. Додають у помідорні, сирні і грибні страви (особливо, з печериць), у гарячі бутерброди, страви з курки, квасолі, яєць. З орегано роблять ароматну начинку для вареників з сиром, м'ясом, яйцями, додають при солінні та маринуванні овочів.
Орегано добре поєднується з багатьма прянощами, але особливо з чорним перцем, базиліком,розмарином, майораном. Додавати слід незадовго до готовності страви.

Орегано хіртум входить в преміальні суміші Spice King ®: грецькі Ерімантос і Лемнос.

Увага! Орегано хіртум слід додавати у менших кількостях, ніж інші види орегано, а також слід уникати під час вагітності. Лікувальні настоянки з орегано хіртуму слід готувати з невеликої кількості, оскільки його інтенсивний смак у концентрованому вигляді може викликати спазми.
Додавай і владарюй!
Made on
Tilda