ФІНЗ ЕРБ, Французька суміш трав високої кухні

Spice King
50,00
грн.
FINES HERBES French Blend of 4 canonical herbes of haute cuisine
ФІНЗ ЕРБ Французька суміш 4 канонічних трав високої кухні

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                           Насолоджуйтесь!

Застосування: Фінз Ерб (Fines Herbes, з франц. - "подрібнені трави") це суміш 4 канонічних трав високої кухні - петрушки, естрагону, цибулі-трибульки і кервелю - яка є основою французької кухні і використовується для приправ делікатних страв, таких як курка, риба та яйця, які потребують відносно короткого часу приготування, а також в соусі бер блан (випареної суміші цибулі-шалот, білого оцту і/або білого сухого вина мюскаде, в яку додають і збивають після нагрівання розм'якшене вершкове масло і трави) для приправ до таких страв. Свіжі трави також кладуть в салати.

У 1903 році відомий кулінар, шеф-кухар і пропагандист класичної французької кухні Огюст Ескоф’є, який працював у ресторанах готелів Savoy, Ritz і Carlton в Лондоні, Парижі і Нью-Йорку, зазначив, що страви з позначкою aux fines herbes іноді готуються лише з петрушкою. У своєму Le Guide Culinaire ("Кулінарному путівнику") Ескоф'є наполягав на тому, що: "помилково подавати під назвою Omelette aux fines herbes омлет, в якому єдину ароматну нотку додає подрібнена петрушка. Ця помилка надто поширена, щоб ми могли її виправити. Тим не менш, слід підкреслити, що омлет aux fine herbes повинен містити: петрушку, цибулю-трибульку, трохи кервеля та естрагон.

У 1938 році у статті «Fines Herbes» авторитетна французька гастрономічна енциклопедія Larousse Gastronomique визнала, що, загалом, Omelette aux fines herbes все ще найчастіше приправляють лише подрібненою петрушкою, але, повторюючи застереження Ескоф’є, нагадала про те, що слід додавати комбінацію запашних трав, «таких як петрушка, кервель, естрагон, а також цибуля-трибулька».

Склад: петрушка, естрагон, цибуля-трибулька, кервель. БЕЗ СОЛІ.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Зберігати в сухому прохолодному місці.

Упаковка:
  • 100мл-банка - 15 г - 50 грн. (3334 грн./кг);
  • 196мл-склобанка - 25 г - 85 грн. (3400 грн./кг);
  • 450мл-банка - 0 г - 0 грн. (0 грн./кг);
  • 1л-банка - 0 г - 0 грн. (0 грн./кг).
мінімальне замовлення - від 15 г / 25 г.


 Лайкайте і поширюйте приправу на Facebook

 Лайкайте і поширюйте приправу в Instagram

Королівський смак
ми робимо доступним!
Made on
Tilda