Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

КАСІЯ [індонезійська "фальшива кориця", мелена, вищого гатунку]

КАСІЯ [індонезійська "фальшива кориця", мелена, вищого гатунку]
КАСІЯ (індонезійська "фальшива кориця") Spice King мелена, вищого гатунку
CASSIA (Indonesian False Cinnamon) Spice King Powder, Grade A

Латинська назва: Cinnamomum Burmanni

Інші назви: Корінче, коричник індонезійський, паданг кассія.
 
Склад: 100% натуральна касія (кориця індонезійська), мелена, вищого гатунку.
 
Застосування: Касія* (індонезійська "фальшива кориця", корінче) має глибокий насичений смак, сильніший, ніж у цейлонської (правдивої) кориці, та не такий терпкий, як у касії (китайського коричника) – у вигляді цілих або подрібнених паличок додається для ароматизації лікерів, пуншів, глінтвейнів, компотів, оливкової чи виноградної олії.

На відміну від цейлонської (правдивої) кориці, індонезійська кориця касія містить більше
 кумарину** (2,15 г/кг проти 0,017 г/кг), що додає смаку терпкості і посилює аромат, але разом з тим підвищує її потенційну шкідливість.

 
Харчова цінність (на 100 г):   247 ккал
ВУГЛЕВОДИ 50,6  г           БІЛКИ 3,99  г          ЖИРИ 1,24 г

Мінерали і електроліти:               Вітаміни:
КАЛЬЦІЙ Ca ---- 1002 мг               Е (токоферол) ------------ 10,4 мг;
КАЛІЙ K ----------- 431 мг               С (аскорбінова кислота) - 3,8 мг
ФОСФОР P --------- 64 мг               B3/РР (ніацин) ------------- 1,3 мг


Кумарин – 2,15 г/кг.
допустима добова доза (TDI) кумарину - 0,1 мг/кг маси тіла.

УВАГА! Допустима добова доза кассії (кориці індонезійської) сумарно у випічці, інших продуктах, напоях, ліках:
Упаковка:
Королівський смак
ми робимо доступним!
 

*Касія - згідно з Переліком кулінарних трав і спецій Европейської асоціації спецій ESA (Бонн, Німеччина - Брюссель, Бельгія) з уточненнями від 26 березня 2018 року, що містить 86 різновидів прянощів, індонезійська кориця (коричник індонезійський, корінче, паданг касія) не позначається словом "кориця", а лише словом "касія", і, оскільки споживачі вважають кассію і корицю різними спеціями, маркування на етикетці має бути відповідне. Касія у свою чергу буває трьох видів: в'єтнамська (сайгонська), індонезійська (корінче, паданг касія) та найбільш здерев'яніла і темна китайська (коричник китайський).

**Кумарин - це токсична ароматна хімічна сполука з приємним запахом свіжого сіна, яка більшою мірою міститься у дешевших видах кориці - в'єтнамській (сайгонській) - 6,97г/кг, індонезійській (2,15 г/кг), та касії (коричнику китайському) - 0,31 г/кг. За даними німецького Федерального інституту оцінки ризиків (BfR), кумарин викликає пошкодження печінки.

Якщо у вас захворювання печінки, її пошкодження або відмова, перевірте свій раціон, можливо, ви споживали багато дешевших видів кориці (в'єтнамської, індонезійської чи китайської касії) або продуктів на їх основі або таблеток Cinnamon, які зазвичай містять не правдиву цейлонську корицю, а дешеві види кориці з вищим вмістом кумарину.


Європейський орган з безпеки харчових продуктів (EFSA) встановив допустиму добову дозу (TDI) кумарину - 0,1 мг/кг маси тіла відповідно до дослідження Університету штату Міссісіпі від квітня 2013 р., яке частково фінансувалося американською Федеральною адміністрацією з контролю за продуктами і медикаментами (FDA).

Першим, хто підняв тривогу з приводу рівня кумарину в кориці касії у 2006 році був Німецький уряд. Згідно зі звітом німецького Федерального інституту оцінки ризиків (BfR), опублікованому у вересні 2012 року вони писали:


"Якщо середній вміст кумарину в кориці касії передбачається на рівні 3000 мг на кілограм кориці, значення TDI (допустимої добової дози) може бути перевищене споживачами, які їдять багато дешевших видів кориці. Для дорослих з масою тіла 60 кг, значення TDI досягається, якщо в день споживаються 2 г кориці касії. Для дитини з масою тіла 15 кг, це трапляється, якщо в день споживаються 0,5 г кориці касії. В цілому вплив може бути збільшений за рахунок інших джерел, наприклад, кумарин, який містить косметика. Споживачі, які часто і регулярно їдять продукти, що містять корицю, повинні бути інформовані про це. BfR як і раніше рекомендує споживання кориці касії в помірних кількостях. Споживачі, які часто використовують велику кількість кориці в якості приправи, повинні вибирати цейлонську (правдиву) корицю з низьким вмістом кумарину".
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!