ХМЕЛІ-СУНЕЛІ, Грузинська приправа

Spice King
65,00
грн.
KHMELI SUNELI Georgian Spices Blend for kharcho soup, vegetable and meat ragouts and sauces
ХМЕЛІ-СУНЕЛІ Грузинська приправа для зупи харчо, овочевих і м'ясних рагу та соусів

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                    Насолоджуйтесь!

Застосування: Хмелі-сунелі Spice King (з грузинської ხმელი სუნელი - «сухі спеції») це автентична грузинська приправа, виготовлена за повним традиційним рецептом з 14 складників, популярна на Кавказі (у Грузії та Вірменії), в Україні, а також на Заході, куди емігрували вихідці з цих країн; додається до страв грузинської кухні: аджапсандалі (вегетаріанського рагу з овочів та прянощів), лобіо (пюре з відвареної квасолі з прянощами і зернами гранату), сациві (соусу з куркою чи індичкою з волоськими горіхами, борошном, яєчними жовтками та прянощами), харчо (зупи з яловичини на основі пюре зі сливи ткемалі із рисом та волоськими горіхами), чахохбілі (рагу з птиці із помідорами та прянощами), а також використовується для приготування гострого абхазького соусу аджика і пікантного сливового соусу ткемалі.

На відміну від численних імітацій хмелі-сунелі та її скорочених версій, у т.ч. грузинського виробництва, правдива традиційна приправа має чітко зеленуватий, а не коричневий колір, і не містить гвоздики, гірчиці, зелені кропу, індонезійської неправдивої кориці кассії, куркуми, сафлору (фальшивого шафрану або крокісу фарбувального, красильного чортополоху, "американського шафрану", дикого шафрану або так званого базарного "зафарану") та чорного перцю. Через додавання невідповідних складників у світі приправу часто спотворено називають то "грузинською приправою 5 спецій", то "грузинським рас-ель-ханутом", то "грузинською гарам-масалою".

Партнери, які використовують приправу Хмелі-сунелі Spice King:

Хмелі-сунелі Spice King експортується до: Великобританії, Ірландії, США, Франції.

Рівень гостроти: 1/10 ПОМІРНО ГОСТРА за шкалою гостроти приправ Spice King.

Склад: базилік, гісоп, кінза (зелень коріандру), коріандр зернята мелені, кріп насіння, лавровий лист, майоран, м'ята перцева, петрушка зелень, селера листя, уцхо-сунелі (пажитник блакитний), чабер, імеретинський шафран ("квітелі квавілі", маріголд або мелені суцвіття чорнобривців - не плутати із сафлором та кардобенедиктом!), перець червоний чилі мелений (2%). БЕЗ СОЛІ.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Зберігати в сухому прохолодному місці.

Упаковка:
  • 100мл-банка - 40 г - 65 грн. (1625 грн./кг);
  • 450мл-банка - 150 г - 195 грн. (1300 грн./кг);
  • 1л-банка - 350 г - 370 грн. (1058 грн./кг).
мінімальне замовлення - від 40 г / 150 г / 350 г.

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Україна

Кухні світу: Грузинська

Made on
Tilda