Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

БАЗИЛІК ПУРПУРОВИЙ [подрібнений]

БАЗИЛІК ПУРПУРОВИЙ [подрібнений]
БАЗИЛІК ПУРПУРОВИЙ подрібнений Spice King
PURPLE BASIL Cut Spice King

Латинська назва: Ócimum basilicum.
 

Склад: 100% натуральний базилік (подрібнений).

Базилік (або духмяні волошки, райхан, реан, рейган) злегка гіркуватий з солодкуватим присмаком вважається «царською травою»; додається в овочеві салати і консерви, до котлет зі свинини, в тушковану баранину, в макарони, піцу, до яєць, ароматизує соління та оцти. Його додають до супів, в рибні страви, у страви з квасолі, гороху, бобів, томатів, шпинату, квашеної капусти. Базилік пурпуровий має більш інтенсивний аромат і смак, ніж зелений базилік, і використовується переважно в закавказькій і середньоазійській кухнях як суха присмака до м'яса, птиці, овочів та сиру і для заварювання ароматного чаю.

Подрібнені сушені листки базиліка поліпшують смак ковбас, паштетів, їх додають у перцеву суміш. Базилік добре поєднується з прянощами: майораном, петрушкою, коріандром, м'ятою, острогоном. У суміші з розмарином набуває перцевого запаху; з чабером — підсилює гостроту страви. Чудово поєднується з баклажанами, солодким перцем, огірками і томатами. З базиліком готують фіолетовий чай, який при додаванні лимонного соку змінює колір на яскраво-рожевий.

Базилік входить в преміальні суміші Spice King 
®: американські Каджун і Колорадо, бразильську Шураско, голландську Фюркрьойде, грецьку Лемнос, ізраїльську Фалафель, італійські Катандзаро, Пармезан песто, Песто помодоро і Римський перець, мексиканську Оро ацтека, французькі Букет гарні, Паризький перець і Прованські трави.

Упаковка:

 

Королівський смак
ми робимо доступним!
 

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!