ОСМАН АДЖИ, Османська універсальна гостра приправа

Spice King
55,00
грн.
OSMANLI ACI Ottoman Universal Hot Spices Blend for lamb, chicken, fish, soups and rice dishes
ОСМАН АДЖИ Османська універсальна гостра приправа - для баранини, курки, риби, рису та зуп

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                    Насолоджуйтесь!

Застосування: Осман Аджи (з турецької «аджи» - «гостра») це дуже гостра приправа з автентичним турецьким пікантним перцем ісот (урфа) - курдською «чорною паприкою» та знаковими травами Туреччини - петрушкою та орегано, що є традиційною з часів бенкетів у палацах Османської імперії та ідеально підходить для відчутно гострих страв з баранини, курки, риби, що готуються як на шампурах (кебаб-шашлик), так і на барбекю, а також страв з рису та гострих зуп.

Склад: паприка червона солодка, томати, перець ісот, перець червоний чилі, орегано, петрушка зелень. БЕЗ СОЛІ. ОБЕРЕЖНО! ДУЖЕ ГОСТРА!

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Рівень гостроти: 6/10 за шкалою гостроти приправ Spice King.

Протипоказання - гострий перець може погіршити здоров'я хворим стенокардією, гіпертонією, аритмією, зашкодить нездоровим ниркам і печінці. Люди з гастритом і виразкою, з захворюваннями кишкового тракту можуть отримати опік, кровотечу, тому небезпечно додавати цю пряність в їжу у великих кількостях!

Зберігати в сухому прохолодному місці.

Упаковка:
  • 100мл-банка - 50 г - 55 грн. (1100 грн./кг);
  • 450мл-банка - 200 г - 170 грн. (850 грн./кг);
  • 1л-банка - 450 г - 305 грн. (678 грн./кг).
мінімальне замовлення - від 50 г / 200 г / 450 г /.


 Лайкайте і поширюйте приправу на Facebook

 Лайкайте і поширюйте приправу в Instagram

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Україна

Кухні світу: Турецька

Made on
Tilda