ЗААТАР-БЕЙРУТ, Ліванська приправа з сумахом

Spice King
55,00
грн.
ZA'ATAR BEIRUT Lebanese Spices Blend for meat, poultry, pita, pizza, bread and vegetables
ЗААТАР БЕЙРУТ Ліванська приправа - для м'яса, птиці, піци, овочів, піти, хліба, салатів

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                    Насолоджуйтесь!

Застосування: Заатар Бейрут Spice King – це класичний ліванський рецепт популярної близькосхідної середземноморської приправи, якою посипають лаваш, піти, піцу та хліб, додають в салати (з оливковою олією), в хумус, йогурти, у м’ясні та овочеві страви і закуски, в йогуртові соуси для кебаба і шашлика.

Заатар разом з Бахаратом і Рас-ель-ханутом є найвідомішими сумішами спецій в арабській кухні. Ми представляємо вам класичний ліванський рецепт Заатару (زعتر لبناني), за яким він є відомий у західних кухнях як "ліванський заатар" або "ліванський тим'ян". Приправа є традиційною насамперед у регіоні Родючого Півмісяця (від Східного Середземномор'я до Перської затоки) та у країнах Північної Африки (від Єгипту до Марокко) і має багато регіональних різновидів. У Палестинській версії Заатар включає кмин, у Лівії та Лівані - сумах, від чого приправа отримує виразно темно-червоний колір. В Ізраїлі Заатаром називають сирійський різновид орегано (материнки) і деякі компанії маркують його комерційною назвою "гісоп" (hyssop - біблейський або священний гісоп), хоча в Ізраїлі він не росте, натомість росте звичайний орегано (Origanum vulgare).

Партнери, які використовують приправу Заатар Бейрут Spice King:

Склад: сумах, кумін (зіра), кунжут білий, тим'ян дикий гірський (чебрець), орегано, майоран, сіль біла морська (4%). Містить алерген: кунжут білий.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Зберігати в сухому прохолодному місці.

РЕЦЕПТ: Медові курчата в заатарі

Упаковка:
  • 100мл-банка - 40 г - 55 грн. (1375 грн./кг);
  • 450мл-банка - 180 г - 185 грн. (1028 грн./кг);
  • 1л-банка - 400 г - 340 грн. (850 грн./кг).

Вподобуйте і поширюйте приправу на Facebook

Вподобуйте і поширюйте приправу в Instagram

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Україна

Кухні світу: Ліванська

Made on
Tilda