КАРІ ЛАГІДНИЙ, Англійська приправа

Spice King
55,00
грн.
MILD CURRY English Spices Blend for vegetable soups, potato, poultry, eggs, fish, meat, fondue, pastry, drinks
КАРІ ЛАГІДНИЙ Англійська приправа для овочевих зуп, картоплі, птиці, яєць, риби, фаршу, фондю, випічки, напоїв

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                    Насолоджуйтесь!

Застосування: Карі лагідний Spice King (з англ. Curry Mild) це автентична преміальна суміш, виготовлена за повним традиційним англійським рецептом (більш м’яка на відміну від гострого індійського карі мадрас і пекучого тайського червоного карі), яку додають у страви з м'яса, птиці, риби, морепродуктів (молюсків), овочів та рису: закуски, салати, кетчупи, соуси, зупи, гаряче, гарніри; використовують для ароматизації і надання солодкій випічці та безалкогольним напоям приємного тепло-жовтого відтінку.

"Карі" це англізована форма тамільського слова kari, що означає «соус» або «приправа для рису». Суміш карі і сучасне слово "карі" в англійській мові (а через неї - і в усіх мовах світу) це суто британський винахід, який не позначає жодних страв (однойменних овочевих та м'ясних рагу) чи приправ індійської кухні, хоча подібні суміші спецій в Індії існують під назвами бір'яні-масала, гарам-масала чи кітчен кінг.

Вперше, карі як суміш спецій описується у португальській кулінарній книзі середини XVII ст. членами Британської Іст-Індійської компанії, які торгували з тамільськими купцями вздовж Коромандельського узбережжя на південному сході Індії, називаючи її "сумішшю спецій "kari podi" або порошком карі". Вражені великим різноманіттям пікантних страв на індійському субконтиненті, спочатку, в середині XVIII ст., британці принесли страви карі на європейський континент, де перша поява рецепту страви карі англійською мовою датується 1747 роком у книзі знаменитої Ханни Глассе (Hannah Glasse). Потім, щоб ці страви правильно готувати в Європі, довелося привезти і самі спеції, відповідну суміш яких торговці об'єднали під терміном "карі". Перша комерційна реклама суміші карі (Curry Powder), привезеної в Лондон з Ост-Індії торговлем SOLANDER, з'явилася в англійській газеті 1784 року і вихваляла як її смакові чесноти ("для готування знаменитих страв Ост-Індії та найвишуканіших соусів"), так і користь для здоров'я (шлунку, крові, розуму).

Карі суміш спецій мелена є антиоксидантним продуктом №17 за тестом ORAC (здатністю абсорбції радикалів кисню): 48.504 TEAC (мікромолей в еквіваленті Тролокс (ТЕ) на 100 грамів продукту), для порівняння, яблука мають лише 3-5 тис. TEAC.

Склад: куркума, коріандр, кумін, пажитник (фенугрек), імбир, кориця індонезійська, перець білий, перець духмяний, асафетида, горіх мускатний, перець каєнський, фенхель, гвоздика, кардамон зелений. БЕЗ СОЛІ.

Рівень гостроти: 1/10 за шкалою гостроти приправ Spice King.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Зберігати в сухому прохолодному місці.

Упаковка:
  • 100мл-банка - 50 г - 55 грн. (1100 грн./кг);
  • 450мл-банка - 250 г - 185 грн. (740 грн./кг);
  • 1л-банка - 500 г - 325 грн. (650 грн./кг).
​мінімальне замовлення - від 50 г / 250 г / 500 г.

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Україна

Кухні світу: Британська

Made on
Tilda