Базилік, подрібнений

Єгипет
95,00
грн.
БАЗИЛІК подрібнений Spice King
BASIL Cut Spice King

Латинська назва: Ócimum.

Склад: 100% натуральний базилік (подрібнений).

Базилік (або духмяні волошки, райхан, реан, рейган) злегка гіркуватий з солодкуватим присмаком вважається «царською травою»; додається в овочеві салати і консерви, до котлет зі свинини, в тушковану баранину, в макарони, піцу, до яєць, ароматизує соління та оцти. Його додають до супів, в рибні страви, у страви з квасолі, гороху, бобів, томатів, шпинату, квашеної капусти.
Подрібнені сушені листки базиліка поліпшують смак ковбас, паштетів, їх додають у перцеву суміш. Базилік добре поєднується з прянощами: майораном, петрушкою, коріандром, м'ятою, острогоном. У суміші з розмарином набуває перцевого запаху; з чабером — підсилює гостроту страви. Чудово поєднується з баклажанами, солодким перцем, огірками і томатами. З базиліком готують фіолетовий чай, який при додаванні лимонного соку змінює колір на яскраво-рожевий.

Базилік входить в преміальні суміші Spice King ®: американські Каджун і Колорадо, бразильську Шураско, голландську Фюркрьойде, грецьку Лемнос, ізраїльську Фалафель, італійські Катандзаро, Пармезан песто, Песто помодоро і Римський перець, мексиканську Оро ацтека, французькі Букет гарні, Паризький перець і Прованські трави.

Базилік сушений є антиоксидантним продуктом №31 та спецією №15 згідно з рейтингом за результатами тесту ORAC (здатністю абсорбції радикалів кисню): 67.553 TEAC (мікромолей в еквіваленті Тролокс (ТЕ) на 100 грамів продукту), для порівняння, яблука мають лише 3-5 тис. TEAC.

Упаковка:
  • 450мл-банка - 100 г нетто - 95 грн. (950 грн./кг);
  • 1л-банка - 200 г нетто - 150 грн. (750 грн./кг);
  • 5л-відро - 1 кг нетто - 280 грн. (280 грн./кг).

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Єгипет

Кухні світу: Європейська

Made on
Tilda