Ваніль Бурбон, 1 цілий стручок 15-17 см у скляній трубці

Мадагаскар
125,00
грн.
BOURBON VANILLA BEAN Spice King, AFNOR A1/A2 Category - Black, flexible texture, non split, not moldy
ВАНІЛЬ БУРБОН Spice King середньої категорії - цілі чорні стручки гнучкої текстури, не розщеплені, не плісняві

Латинська назва: Vanilla planifolia

Ваніль чорна сорту Бурбон (лат. Vanilla planifolia) – королева спецій за вишуканістю аромату та за ціною, вперше привезена в Європу з Мексики іспанським конкістадором Ернаном Кортесом у 1520-х. Натуральна ваніль додається у найвишуканіші кондитерські вироби, солодкі страви (морозиво, каву, шоколад, випічку, торти, креми, чай), рибу та м’ясо. М’які стручки використовують для ароматизації цукру, виготовлення ванільного екстракту, соусів з ванільної ікри; повністю висушені ламкі стручки мелють в порошок.

Ванільний стручок сушений є антиоксидантним продуктом №20 та спецією №10 згідно з рейтингом за результатами тесту ORAC (здатністю абсорбції радикалів кисню): 122.400 TEAC (мікромолей в еквіваленті Тролокс (ТЕ) на 100 грамів продукту), для порівняння, яблука мають лише 3-5 тис. TEAC.

  • Походження: Мадагаскар.
  • Середня категорія: A1/A2 (згідно зі стандартом AFNOR від найвищих A1 і B1 до нижчих A2, B2, A3, B3, A4, B4).
  • Урожай: осінь 2023 року. Термін придатності: Краще спожити до кінця 2025 року.
  • Довжина стручка: 15-17 см.
  • Вміст ваніліну: мін. 2,0%.
  • Вологість: 25-30% (мін. 25%) - середня.
  • Середня вага стручка 4,2-4,5 г.
  • Кількість стручків в 1 кг ванілі: приблизно 222-238 шт.

Упаковка:

скляна 15см-трубка з гвинтовою пластмасовою кришкою (1 штука це 1 стручок в 1 трубці)
  • 1 шт. - 125 грн. (125 грн./стручок).​​
  • 10 шт. - 1140 грн. (114 грн./стручок).
​мінімальне замовлення - 1 трубка.
Для замовлення 5/10/25/50 стручків без трубок в 1л-банці PET перейдіть сюди.


Вподобуйте і поширюйте ваніль на Facebook

Вподобуйте і поширюйте ваніль в Instagram

#  #  #

Класифікація натуральної ванілі за якістю згідно з французьким стандартом AFNOR, NF ISO 5565-1, який впроваджено також на Мадагаскарі та у Французькій Полінезії

Класифікація стручків ванілі сорту Бурбон (латинська назва виду - Vanilla planifolia, що росте на островах Мадагаскар, Маврикій та Реюньйон) за якістю грунтується на поділі на 4 категорії (від 1 до 4) на основі візуальних характеристик (чорні чи червоні стручки, гнучка чи ламка текстура, плісняві чи неплісняві стручки) та чуттєвого сприйняття ("типовий аромат"). Кожна категорія поділяється на дві підкатегорії (А і B), в залежності від того, розщеплені стручки чи ні. Таким чином, діапазон якості змінюється від найвищої категорії A1 (абсолютно чорні, гнучкі стручки, не поцятковані і не розщеплені) до найнижчої категорії B4 (повністю червоні, сухі стручки, поцятковані і розщеплені).

Також береться до уваги вміст вологості, який для категорії 1 не може перевищувати 38%, для категорії 2 - 30%, для категорії 3 - 25-30% і для категорії 4 - менше 25%.

Вміст ваніліну для всіх категорії становить від 1,6% до 2,4%.

Ваніль сорту Таїті (латинська назва виду Vanilla tahitensis, росте в Індії, на островах Індійського і Тихого океанів, в Полінезії та Мікронезії) переважно не підлягає категоризації за цим стандаром, оскільки, попри подібний зовнішній вигляд і навіть значно крупніші стручки, має значно нижчий вміст ваніліну - від 1,1% до 1,38% і підвищену вологість 45-55%, але якщо показники в межах стандарту, то бувають винятки.

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Мадагаскар

Made on
Tilda