Де Арволь

Мексика
150,00
грн.
ДЕ АРВОЛЬ, цілі сушені стручки/дроблений/мелений
DE ARBOL, Whole Dried Pods/crushed/powder

Застосування: Де Арволь або «Чилі пташиний дзьоб», є одним із найпоширеніших і використовуваних чилі у світі, це незамінний порошок чилі для будь-якої кухні. З діапазоном одиниць гостроти Сковіла 15.000-30.000 SHU і димним землистим смаком чилі де арбол, як і його двоюрідний брат каєнський перець, є ідеальною добавкою до будь-якої справжньої мексиканської страви, рагу, супу чи страви каджунської кухні.

Чилі де Арволь, «пташиний дзьоб» — це перець чилі середньої температури зі схожим профілем тепла, як м’який кайенський перець. Його смак одночасно димний і землистий, що надає глибини мексиканській і каджунської кухні. Вони доступні цілими, очищеними від плодоніжок, пластівцями та порошком для вашої зручності.

Chiles de Árbol – це маленькі та тонкі мексиканські перці, які виростають до 5-8 см у довжину та менше 1,3 см в ширину. Вони дозрівають до яскраво-червоного кольору, на цьому етапі їх збирають і використовують. Chile de Árbol іспанською мовою означає «Деревний чилі», назва якого походить від деревного стебла перцю. Інші назви цього перцю включають "Чилі пташиний дзьоб" та "Чилі щурячий хвіст.

Ці перці можуть продаватися свіжими, сушеними або подрібненими. Висушені цілі перці чилі часто використовують для виготовлення віночків перцю чилі, або рістра, тому що при сушінні вони зберігають насичений червоний колір.

Перець чилі де арбол можна використовувати в будь-якій страві для додавання гостроти та спецій, особливо в чилі, сальсу та гострі соуси, особливо, з оцтом, що робить його подібним та соус табаско. Зазвичай потрібно лише кілька перців, доданих у каструлю для значного нагрівання. Одним із найпопулярніших рецептів із використанням цих перців є соус Сальса чилі де арволь, яку можна приготувати зі свіжого чи сушеного чилі, також додають у сальса-роха, використовують для поливання тако, буріто, тортів, страв з яєць, таких як уевос ранчеро тощо.

Упаковка:

цілі стручки (без ніжки)
  • 100мл-банка - г нетто -  грн. ( грн./кг);
  • 450мл-банка - г нетто - грн. ( грн./кг);
  • 1л-банка - г нетто - грн. ( грн./кг);
  • 5л-відро - г нетто - грн. ( грн./кг).

мелений
  • 100мл-банка - 50 г нетто - 150 грн. (3000 грн./кг);
  • 450мл-банка - 250 г нетто - 625 грн. (2500 грн./кг);
  • 1л-банка - 500 г нетто - 1205 грн. (2410 грн./кг);
  • 5л-відро - 2500 г нетто - грн. ( грн./кг).

Доставка під замовлення: передоплата, 20 днів в дорозі.

Країна походження: Мексика

Кухні світу: Мексиканська

Made on
Tilda