МАТЧА БЛАКИТНА, Тайський порошок з квіток анчану

Таїланд
370,00
грн.
МАТЧА БЛАКИТНА, Тайський порошок з квіток анчану
BLUE MATCHA, Thai Powdered Anchan Flowers

Латинська назва: Clitoria ternatea

Застосування: Матча блакитна ("матча" - за системою романізації (транскрибування японської мови літерами латинського алфавіту) Хепберна, або "маття" - за системою романізації Кунрей-шікі) це оригінальний порошок з подрібнених квіток анчану або «азійських голубиних крил», «метеликового гороху», «гороху Дарвіна», «сороміцької квітки» Кліторії трійчастої, яка має легкий аромат, терпкий квітково-трав’яний смак і використовується для готування страв з блакитним рисом (насі керабу – у малайській кухні, кхао ям – у тайській), синього чаю нам док анчáн (гарячого і холодного з додавання меду, м'яти, кориці, маракуї та імбиру), синього джину, коктейлів-хамелеонів і синіх десертів перанаканської кухні (кухні Ньоня - нащадків китайських імігрантів у Малайзію, Індонезію та Сінгапур): пресований клейовий рискуїх пулут текан або пулут тай-тай,приготований в кокосовому молоці).

Для чаю заварюйте 2 г (1/2 ч.л.) на 30-50 мл води темпертурою 80°С і збийте в піну. Відмітною характеристикою синього чаю є те, що він змінює колір при зміні pH-балансу: лимонний сік змінить його колір на пурпуровий, шафран – на зелений, а листя фуксії розель гібіскус - на яскраво-червоний!

Склад: 100% натуральна матча блакитна (квітки анчану, подрібнені в порошок).

Не містить жодних штучних добавок і ароматизаторів.


Користь для здоров'я:

  • Мáтча блакитна – Clitoria ternatea – містить різні компоненти: тритерпеноїди, флавонові глікозиди, антоціани та стероїди. Синій колір є результатом різних антоціанів, перш за все, тернатинів – поліацильованих похідних дельфінідину 3,3', 5'-триглюкозиду. Наукові дослідження підтвердили антибактеріальний, жарознижувальний, знеболюючий, протидіабетичний, протизапальний та сечогінний ефекти, вплив на агрегацію тромбоцитів та розслаблюючу дію у поєднанні з розслабленням гладенької мускулатури.
Не є лікарським засобом!

РЕЦЕПТ: Синій малайський рис насі керабу з тайською блакитною матчею

Упаковка:
  • 196мл-склобанка - 60 г - 370 грн. (6167 грн./кг);
  • 450мл-банка - 150 г - 860 грн. (5734 грн./кг);
  • 1л-банка - 320 г - 1790 грн. (5594 грн./кг).


Вподобуйте і поширюйте Матчу блакитну на Facebook

Вподобуйте і поширюйте Матчу блакитну в Instagram

Зберігати в сухому прохолодному місці, захованому від сонячних променів.

Королівський смак

ми робимо доступним!

Країна походження: Таїланд

Кухні світу: Тайська

Made on
Tilda