SPICE KING
04-08-2020 - Зустрічайте: ХМЕЛІ-СУНЕЛІ Spice King ® - правдива традиційна грузинська приправа за повним автентичним рецептом!
Новини
Здавалося б, ну чим тут здивуєш? Але, ми так і не знайшли конкурентів - ні в Україні, ні навіть у Грузії, які б робили цю приправу за повним традиційним рецептом, а не імітації з невідповідних складників чи скорочені аж на половину версії. Віримо, що все ж таки вони десь є, ну, хоча б один, інакше це було б неповагою до кулінарних традицій Кавказу! А на разі, зустрічайте: правдива традиційна грузинська приправа за повним автентичним рецептом з 14 складників - ХМЕЛІ-СУНЕЛІ Spice King ®! Поки що єдина на ринку!

Приправа популярна на Кавказі (у Грузії та Вірменії), в Україні, а також на Заході, куди емігрували вихідці з цих країн; додається до страв грузинської кухні: аджапсандалі (вегетаріанського рагу з овочів та прянощів), лобіо (пюре з відвареної квасолі з прянощами і зернами гранату), сациві (соусу з куркою чи індичкою з волоськими горіхами, борошном, яєчними жовтками та прянощами), харчо (зупи з яловичини на основі пюре зі сливи ткемалі із рисом та волоськими горіхами), чахохбілі (рагу з птиці із помідорами та прянощами), а також використовується для приготування гострого абхазького соусу аджика і пікантного сливового соусу ткемалі.

На відміну від численних імітацій хмелі-сунелі та її скорочених версій, у т.ч. грузинського виробництва, правдива традиційна приправа має чітко зеленуватий, а не коричневий колір, і не містить гвоздики, гірчиці, зелені кропу, індонезійської неправдивої кориці кассії, куркуми, сафлору (крокісу фарбувального, красильного чортополоху або так званого базарного "зафарану", "американського шафрану") та чорного перцю. Через додавання невідповідних складників у світі приправу часто спотворено називають то "грузинською приправою 5 спецій", то "грузинським рас-ель-ханутом", то "грузинською гарам-масалою".

Рівень гостроти: 1/10 ПОМІРНО ГОСТРА за шкалою гостроти приправ Spice King.

Склад: базилік, гісоп, кінза (зелень коріандру), коріандр зернята мелені, кріп насіння, лавровий лист, майоран, м'ята перцева, петрушка зелень, селера зелень, уцхо-сунелі (пажитник блакитний), чабер, імеретинський шафран ("квітелі квавілі" або мелені суцвіття чорнобривців - не плутати із сафлором!), перець червоний чилі мелений (2%). БЕЗ СОЛІ.

Лайкайте і поширюйте новину на Facebook

Лайкайте і поширюйте новину в Instagram

Королівський смак
ми робимо доступним!

Made on
Tilda