Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

ЗААТАР ХАЙФА [Ізраїльська приправа]

ZA'ATAR HAIFA Israeli Spices Blend for meat, poultry, pita, pizza, bread and vegetables
ЗААТАР ХАЙФА Ізраїльська приправа - для м'яса, 
птиці, піци, овочів, піти, хліба, салатів
 
Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки.  І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                                                                                                   Насолоджуйтесь!

Застосування: Заатар Хайфа Spice King – (חיפה זעתר) - це оригінальний ізраїльський варіант популярної близькосхідної середземноморської приправи, якою посипають лаваш, піти, піцу та хліб, додають в салати (з оливковою олією), в хумус, йогурти, у м’ясні та овочеві страви і закуски, в йогуртові соуси для кебаба і шашлика.

Ми представляємо вам автентичний ізраїльський рецепт Заатару (на івриті - "ezov", "езов матцуй"), який включає дикий гірський турецький, сирійський різновид орегано/тим'яну (Origanum syriacum, Majorana syriaca), який деякі ізраїльські компанії маркують комерційною назвою "гісоп", плутаючи з біблейською назвою іншої рослини (Hyssopus officinalis, hyssop - біблейський або священний гісоп), хоча в Ізраїлі власне гісоп не росте, натомість росте звичайний орегано (Origanum vulgare). Через надмірне збирання в Ізраїлі дикий орегано/тим'ян став рідкісною рослиною, і з 1977 року його збирання заборонене.

Приправа є традиційною насамперед у регіоні Родючого Півмісяця (від Східного Середземномор'я до Перської затоки) та у країнах Північної Африки (від Єгипту до Марокко) і має багато регіональних різновидів. У Палестинській версії Заатар включає кмин, у Лівії та Лівані (زعتر لبناني - "ліванський заатар" або "ліванський тим'ян") приправа включає - сумах, від чого приправа отримує виразно темно-червоний колір.
 
Склад: кунжут білий, орегано, тим'ян (чебрець), кумін (зіра), коріандр, сіль біла морська (8%), перець червоний гострий чилі
Містить алерген: кунжут білий.


100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.
 
Зберігати в сухому прохолодному місці.
 

Упаковка:

  • 100мл-банка - 50 г - 42 грн. (840 грн./кг);
  • 1л-банка - 500 г - 265 грн. (530 грн./кг);
  • 2х1л-банки - 1 кг - 510 грн. (510 грн./кг). 


Spice King ®
Додавай і владарюй!
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!