Асафетида, концентрація смоли 28,5%

Spice King
АСАФЕТИДА концентрація смоли 28,5%
ASAFOETIDA 28.5% of gum in a rice flour

Латинська назва: Férula assa-fóetida

Інші назви: асант, асмаргок, ілан, інгу, їжа богів, кайям, смердюча смола, тінг, ферула смердюча, хінг, чортів кал.

Асафетида це практично виключно азійська пряність, що широко використовується в афганській, індійській, іранській, курдській, яванській кухнях. Смолу асафетиди подрібнюють в порошок і змішують з рисовим борошном для більш зручного застосування. Основу запаху пряності становить їдкий часниково-цибулевий запах. Смак асафетиди також дуже в’їдливий, тому додавати в їжу її слід на кінчику чайної ложки або не більше чверті ч.л. на одну порцію.

Склад: смола асафетиди (28,5%), рисове борошно.

Застосування: Асафетида з успіхом замінює цибулю і часник, при цьому не залишаючи запаху при помірному дозуванні; використовується у рисових та овочевих стравах і закусках, додають у суміші спецій карі та в консерви, а також у смажені і тушковані м’ясні страви (переважно з баранини). Асафетида чудово поєднується з куркумою, кмином, чорною гірчицею та імбиром.

Щіпку асафетиди кладуть в гаряче топлене або рослинне масло за одну-дві секунди перед тим, як закінчити приготування масал (сумішей спецій).

Асафетиду слід додавати в їжу не більше чверті чайної ложки на одну порцію – в рисові, овочеві, смажені і тушковані м’ясні страви (з баранини), салати і закуски.

Крім того, асафетида корисна:
  • при ангіні – слід змішати щіпку асафетиди і 1/2 ч.л. куркуми зі склянкою теплої води і полоскати цим розчином горло;
  • при зубному болю – слід розчинити щіпку асафетиди в 1/2 ч.л. лимонного соку, трохи нагріти і прикласти змочений у цьому розчині тампон до хворого зуба; при артриті, радикуліті, остеохондрозі.
Не рекомендується вживати дітям та вагітним жінкам.
Зберігати в сухому прохолодному місці.

Упаковка:
  • 100мл-банка - 70 г нетто - 69 грн.;
  • 450мл-банка - 300 г нетто - 220 грн.
  • 1л-банка - 650 г нетто - 410 грн.

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Індія

Made on
Tilda