ПІРІ-ПІРІ, Португальська приправа

Spice King
PIRI PIRI Portuguese Hot Spices Blend for pork, chicken, fish, shrimps, beef, caldo verde soup, molho de piri-piri sauce
ПІРІ-ПІРІ Португальська пекуча приправа - для свинини, курки, риби, креветок, яловичини, зупи калду верде і соусу мольо де пірі-пірі

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                   Насолоджуйтесь!

Застосування: Пірі-пірі ця надзвичайно гостра португальська приправа, що отримала назву від одного з найгостріших червоних перців «пірі-пірі» (з суахілі – «перець-перець») або ‘bird’s eye’ («пташине око»), ідеально підходить для відомих страв португальської кухні: зупи калду верде та гострого соусу мольо де пірі-пірі для свинини, курки, креветок, риби і яловичини.

Склад: піментон (паприка солодка копчена), цедра лимону, часник гранули, сіль біла морська (12%), перець чилі пташине око (пірі-пірі), орегано. ОБЕРЕЖНО! ДУЖЕ ПЕКУЧА!

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Рівень гостроти: 6/10 за шкалою гостроти приправ Spice King.

Протипоказання - гострий перець може погіршити здоров'я хворим стенокардією, гіпертонією, аритмією, зашкодить нездоровим ниркам і печінці. Люди з гастритом і виразкою, з захворюваннями кишкового тракту можуть отримати опік, кровотечу, тому небезпечно додавати цю пряність в їжу у великих кількостях!

Зберігати в сухому прохолодному місці.

РЕЦЕПТ: Португальська курка френгу пірі-пірі

Упаковка:
  • 100мл-банка - 50 г - 48 грн. (960 грн./кг);
  • 450мл-банка - 200 г - 150 грн. (750 грн./кг);
  • 1л-банка - 450 г - 290 грн. (645 грн./кг).
мінімальне замовлення - від 50 г / 200 г / 450 г / 900 г.

 Лайкайте і поширюйте приправу на Facebook
 Лайкайте і поширюйте приправу в Instagram


Кухні світу: Португальська

Made on
Tilda