КЕМБРИДЖ, Англійська смакова суміш "повна селерна сіль"

Spice King
CAMBRIDGE English Full Celery Salt Taste Blend - for sauces, smoothies, steaks, burgers, pork chops, Bloody Mary cocktail
КЕМБРИДЖ Англійська смакова суміш "повна селерна сіль" - для соусів, смузі, стейків, гамбургерів, відбивних, коктейлю "Кривава Мері"

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King. Насолоджуйтесь!

Застосування: Кембридж ідеально пасує до соусів, гамбургерів, стейків і свинячих відбивних, а також до коктейлю «Кривава Мері», або до томатного соку. Назва походить від англійського графства Кембриджшир, де добре зростає селера. Кембридж це найбагатший букет смакової солі з усіх частин селери - кореня, листя і насіння, овочів, трав і автентичної англійської Молдонської морської солі на відміну від класичного рецепту селерної солі Молдонія виключно з насіння селери.

Склад: корінь селери, листя селери, насіння селери, Молдонська морська сіль, цибуля ріпчаста, часник гранули, кріп подрібнений, цибуля-порей.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Зберігати в сухому прохолодному місці.

РЕЦЕПТ: Соус ремулад по-кембридзьки

Упаковка:
  • 100мл-банка - 40 г - 40 грн. (1000 грн./кг);
  • 450мл-банка - 170 г - 125 грн. (736 грн./кг);
  • 1л-банка - 400 г - 250 грн. (625 грн./кг).
мінімальне замовлення - від 40 г / 170 г / 400 г.


 Лайкайте і поширюйте приправу на Facebook

 Лайкайте і поширюйте приправу в Instagram

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Україна

Кухні світу: Британська

Made on
Tilda