Базилік пурпуровий, подрібнений

Узбекистан
БАЗИЛІК ПУРПУРОВИЙ подрібнений Spice King
PURPLE BASIL Cut Spice King

Латинська назва: Ócimum basilicum.

Склад: 100% натуральний базилік (подрібнений).

Базилік (або духмяні волошки, райхан, реан, рейган) злегка гіркуватий з солодкуватим присмаком вважається «царською травою»; додається в овочеві салати і консерви, до котлет зі свинини, в тушковану баранину, в макарони, піцу, до яєць, ароматизує соління та оцти. Його додають до супів, в рибні страви, у страви з квасолі, гороху, бобів, томатів, шпинату, квашеної капусти. Базилік пурпуровий має більш інтенсивний аромат і смак, ніж зелений базилік, і використовується переважно в закавказькій і середньоазійській кухнях як суха присмака до м'яса, птиці, овочів та сиру і для заварювання ароматного чаю.
Подрібнені сушені листки базиліка поліпшують смак ковбас, паштетів, їх додають у перцеву суміш. Базилік добре поєднується з прянощами: майораном, петрушкою, коріандром, м'ятою, острогоном. У суміші з розмарином набуває перцевого запаху; з чабером — підсилює гостроту страви. Чудово поєднується з баклажанами, солодким перцем, огірками і томатами. З базиліком готують фіолетовий чай, який при додаванні лимонного соку змінює колір на яскраво-рожевий.

Базилік входить в преміальні суміші Spice King ®: американські Каджун і Колорадо, бразильську Шураско, голландську Фюркрьойде, грецьку Лемнос, ізраїльську Фалафель, італійські Катандзаро, Пармезан песто, Песто помодоро і Римський перець, мексиканську Оро ацтека, французькі Букет гарні, Паризький перець і Прованські трави.

Упаковка:
  • 450мл-банка - 70 г нетто - 60 грн. (858 грн./кг);
  • 1л-банка - 150 г нетто - 99 грн. (660 грн./кг);
  • 5л-відро - нетто -  грн. ( грн./кг).

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Узбекистан

Кухні світу: Грузинська

Made on
Tilda