Пасійя негро

Мексика
ПАСІЙЯ НЕГРО, цілі стручки/дроблений/мелений
PASILLA NEGRO, Whole Pods/crushed/powder

Застосування:  Пасійя негро або «маленька родзинка» це сушений Чилака чилі - популярний мексиканський перець чилі. Свіжий перець чилака також відомий як Пасійя баджо, чилійський чорний чилі або мексиканський чорний чилі, оскільки спочатку він темно-зелений, а визріває до темно-коричневого. Зазвичай він виростає від 20,3 см до 25,4 см у довжину.

Перець пасійя дуже популярний у мексиканській кухні та кулінарії, особливо для приготування таких соусів, як моле та сальса. Перець також подрібнюють у порошок для аналогічних цілей або для використання як приправи. Багато перців у Мексиці, які сушать для кулінарних цілей, отримують абсолютно нову назву, оскільки смак, характеристики та використання повністю змінюються.

Інколи кажуть, що Пасійя чилі, разом із Анчо чилі та Гуахійо, складають "святу трійцю" мексиканських перців чилі, іноді до них додається ще темний Мулато чилі, хоча це дуже вільне трактування.

Маючи насичений димний смак і землистий смак, пасійя часто з’являється в сушеному вигляді або у вигляді порошку в мексиканській сальсі, а також у соусах моле та адобо. Пасілья навіть може створити цікаву родзинку в смаку та зовнішньому вигляді стандартного червоного соусу енчілада чилі. Він також є улюбленим у поєднанні з фруктами або супроводом качки, морепродуктів, баранини, грибів, часнику, фенхелю, меду чи орегано.

Іноді пасійя чилі називають «маленькою родзинкою» через його чорну зморшкувату шкірку, пасійя чилі або пасійя чорний чилі додає легких або помірних 1000-1500 одиниць гостроти Сковіла (більш широка оцінка: від 250 до 4000 SHU) та цікавий колір вашим улюбленим рецептам. Вони мають10-25 см у довжину та 5-8 см в ширину та ідеально підходять для моле, соусів енчілада з червоного чилі, запіканок, сальси та рагу. Він надає насиченого темного кольору та нотки прянощів вашим рецептам, особливо сяючим у соусах моле та енчілада.

Упаковка:

цілі стручки (з ніжками)
  • 100мл-банка - г нетто -  грн. ( грн./кг);
  • 450мл-банка - г нетто - грн. ( грн./кг);
  • 1л-банка - г нетто - грн. ( грн./кг);
  • 5л-відро - г нетто - грн. ( грн./кг).

мелений
  • 100мл-банка - г нетто -  грн. ( грн./кг);
  • 450мл-банка - г нетто - грн. ( грн./кг);
  • 1л-банка - г нетто - грн. ( грн./кг);
  • 5л-відро - г нетто - грн. ( грн./кг).

Доставка під замовлення: передоплата, 20 днів в дорозі.

Країна походження: Мексика

Кухні світу: Мексиканська

Made on
Tilda