ФАЛАФЕЛЬ, Ізраїльська приправа

Spice King
55,00
грн.
FALAFEL Israeli Spices Blend for falafel - vegetarian balls from chickpeas or fava beans
ФАЛÁФЕЛЬ Ізраїльська приправа - для фалафелю: вегетаріанських котлеток з нуту або бобів

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                    Насолоджуйтесь!

Застосування: Фалафель – ця приправа має назву культової вегетаріанської страви, що стала національним символом Ізраїлю і популярна по всьому Близькому Сходу (в Єгипті і Палестині вона визнана національною стравою, а в Лівані Асоціація промисловців претендувала на статус охоронюваного визначеного ліванського походження фалафелю, щоб запобігти використанню слова ізраїльтянами): котлеток з нуту, підсмажених на олії, в піті з овочами і соусом тахіні.

Рівень гостроти: 1/10 за шкалою гостроти приправ Spice King.

Склад: кунжут білий, коріандр мелений, кумін (зіра) мелений, часник гранули, базилік, кріп, перець червоний гострий чилі різаний (3%). БЕЗ СОЛІ. Містить алерген: кунжут білий.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Зберігати в сухому прохолодному місці.

Упаковка:
  • 100мл-банка - 50 г - 55 грн. (1100 грн./кг);
  • 450мл-банка - 200 г - 160 грн. (800 грн./кг);
  • 1л-банка - 450 г - 280 грн. (623 грн./кг).
мінімальне замовлення - від 50 г / 200 г / 450 г.

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Україна

Кухні світу: Ізраїльська

Made on
Tilda