ДРАКОНЯЧА СІЛЬ, Африканська пекуча смакова суміш

Spice King
DRAGON SALT African Hot Spices Blend for spice mixes and sauces for meat and fish dishes
ДРАКОНЯЧА СІЛЬ Африканська пекуча смакова суміш - для приправ і соусів до страв з м'яса та риби

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                    Насолоджуйтесь!

Застосування: Драконяча сіль це оригінальна смакова суміш з одним із найпекучіших перців – африканським "оком червоного дракона" – використовується замість звичайних солі з перцем, додається у приправи для надання виняткової пекучості м'ясу, рибі, соусам та зупам.

Драконяча сіль Spice King експортується до: США.

Склад: сіль біла морська (96%), перець чилі «око червоного дракона» (4%). ОБЕРЕЖНО! ДУЖЕ ПЕКУЧА!

Рівень гостроти: 7/10.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Протипоказання - гострий перець може погіршити здоров'я хворим стенокардією, гіпертонією, аритмією, зашкодить нездоровим ниркам і печінці. Люди з гастритом і виразкою, з захворюваннями кишкового тракту можуть отримати опік, кровотечу, тому небезпечно додавати цю пряність в їжу у великих кількостях!

Зберігати в сухому прохолодному місці.

Упаковка:
  • 100мл-банка - 120 г - 45 грн. (375 грн./кг);

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Україна

Кухні світу: Африканська

Made on
Tilda