СІЦИМІ ТОГАРАСІ Дайкара, Японська приправа "7 спецій"

Spice King
80,00
грн.
SHICHIMI TOGARASHI Daikara Japanese 'Seven Spices' Blend for soups, noodles, fish, beef, poultry
СІЦИМІ ТОГАРАСІ Дайкара Японська приправа "7 спецій" - для зуп, локшини, риби, птиці, яловичини

Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки. І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                    Насолоджуйтесь!

Застосування: Сіцимі Тогарасі Дайкара (з японської - 七味唐辛子 - Shichimi Togarashi) або "сім ароматів чилі" це стародавня приправа у найгострішій, «пекучій» (з яп. - 大辛 - Daikara - "дайкара") традиції Ягенборі з Токіо, 1625 року, для страв набемоно і темпур, локшини удон, унагі, сябу-сябу, якіторі, риби, смажених яловичини, свинини, курячих крилець та стейків.

Рівень гостроти: 9/10 за шкалою гостроти приправ Spice King.

Склад: смажений перець червоний чилі гранули, перець червоний чилі гранули, кунжут чорний, апельсин цедра, перець сичуанський, мак блакитний насіння, конопля насіння. БЕЗ СОЛІ. Містить алерген: кунжут.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Зберігати в сухому прохолодному місці.

Упаковка:
  • 100мл-банка - 50 г - 75 грн. (1500 грн./кг);
  • 450мл-банка - 200 г -  грн. ( грн./кг);
  • 1л-банка - 450 г -  грн. ( грн./кг).
мінімальне замовлення - від 50 г / 200 г / 450 г.


Усі преміальні суміші Сіцимі тогарасі Spice King це автентичні приправи на основі стародавніх японських рецептів. 

Існують три історичні традиційні різновиди цієї знаменитої суміші, названі на честь крамниць, де вони вперше почали продаватися і ці три найзнаменитіші виробники працюють досі.

1. Yagenbori.

У Період Едо, в 1625 році, в головній резиденції самурайських сьогунів родини Токугава - в місті Едо (сучасному Токіо), у крамниці прянощів Yagenbori ("Ягенборі"), розташованій у кварталі Асакуса старого міста у районі Хігасі-Ніхонбасі, власник першого покоління, Такайя Токуемон, натхненний традиційною китайською медициною, тут уперше змішав червоний гострий перець чилі з 6 іншими складниками і створив так звану суміш "перцю з 7 ароматами" (shichimi togarashi), щоб розповсюдити її по всій столиці. Тоді її продавали в аптеках як потужну синергетичну приправу з лікувальними властивостями, адже кожен зі складників був елементом фітотерапії:
  • перець чилі сприяє апетиту і покращує роботу шлунка;
  • сичуанський перець містить вітаміни А (бета-каротин), усі вітаміни B (від 1 до 12), вітамін С і Е, мінерали (калій, кальцій, магній, цинк, селен, мідь, марганець, залізо, фосфор, натрій), ефірні олії (лімонен, сабінен і терпінен) і антиоксиданти, що допомагає налагодити травлення, знизити високий кров'яний тиск, розширити кровоносні судини, нормалізувати кровообіг, зупиняє зростання аномальних ракових клітин, сприяє руйнуванню вільних радикалів та має анестезуючі, антимікробні, протизастудні та омолоджуючі властивості;
  • насіння коноплі є транквілізатором, містить усі 20 амінокислот, найвищу в рослинному світі концентрацію основних жирних кислот, ідеальне співвідношення омега-6 та омега-3 жирних кислот для здоров'я серцево-судинної та імунної систем, велику кількість простих білків, у т.ч. 65% глобуліну та альбумін, який є ідеальним для людини, оскільки за формою збігається з білком плазми крові;
  • кунжут містить жир та високоякісну лінолеву кислоту;
  • цедра апельсина містить вітамін С і корисна при застудах;
  • насіння маку містить 50% високоякісної харчової олії і до 25 білкових речовин.
Існує три основні підвиди суміші: помірно гостра (з японської - 小辛 - Kogara), середньо гостра (з яп. - 中辛 - Chūkara) і пекуча (з яп. - 大辛 - Daikara). Сьогоднішній керівник компанії Yagenbori - пан Токуакі Накадзіма - належить вже до десятого покоління.

2. Shichimiya Honpo.

Крамниця прянощів "Сіцимія Хонпо" відкрилася пізніше, 1659 року в Кіото на вулиці, що веде до буддистського монастира Кійомідзу. Однак спеціалізуватися на приготуванні своєї суміші shichimi togarashi тут почали лише наприкінці XIX століття. Цей різновид рецепту став знаменитим завдяки додаванню листя шісо (буролистка, блакитна перілла або "японський базилік"), водоростей монострома (аонорі) та білого кунжуту.

3. Yawataya Isogoro.

Третій з найвідоміших традиційних виробників shichimi togarashi - "Яватайя Ізогоро" - був заснований 1736 року торговцем на ім'я Кан'емон. Його крамниця прянощів з'явилася у місті Нагано на вулиці, що веде до буддистського монастира Дзенко-джі. Їхній рецепт у м'якшій, "квітковій" (з японської - 花 - Hana) традиції відомий додаванням імбиру та листя шісо.

Крім того, сьогодні дві найбільші японські компанії продуктів харчування - S&B та House Foods - виробляють свої популярні різновиди shichimi togarashi для супермаркетів та експорту, але вони значно відійшли від стародавніх автентичних рецептів, додаючи в приправу дешеві замінники - гірчицю і рапс.

РЕЦЕПТ: Гарячий горщик Йосенабе

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Україна

Кухні світу: Японська

Made on
Tilda