Перець тасманійський, цілі плоди

Spice King
ПЕРЕЦЬ ТАСМАНІЙСЬКИЙ цілі плоди
TASMANIAN MOUNTAIN PEPPER whole fruits

Латинська назва: Tasmannia lanceolata

Тасманійський перець це невеликі темно-фіолетові ягоди з чорним насінням, за розміром схожі на чорний перець. Смак ягід спочатку солодкуватий, потім інтенсивно пекучий (набагато гостріший, ніж чорний), але пекучість тримається не так довго, як від чорного перцю, і через кілька секунд настає приємне оніміння в роті. Аромат перцю фруктовий і злегка нагадує евкаліпт. Тасманійський перець рекомендують додавати 1:10 частину від вашої звичної норми додавання чорного перцю, хоча, він не має у вмісті капсаїцину, за яким порівнюють гостроту перців, тому умовно, але більш точно йому можна дати 3 бали з 10, де звичайний чорний перець мав би 1 з 10, а традиційні перці чилі - 5 з 10.

Використовується замість звичайного перцю у млинку (або краще в ступці, так як у млинку може бути занадто клейким) для всієї дичини (в т.ч. м'яса кенгуру і ему), червоного м'яса, сиру, стейків з тунця, для маринадів, соусів, макаронів, випічки. Тасманійський перець слід додавати у страву наприкінці готування, щоб не зник смак і аромат. Він надає стравам фіолетово-червоного відтінку, який можна підсилити з використанням солі. Також перець використовують для ароматизації різних видів карі, алкогольних напоїв, а в японській кухні - для ароматизації приправи васабі. Входить до складу преміальної австралійської суміші Червона Пустеля Spice King.

Тасманійський перець має сильні антимікробні властивості щодо харчових продуктів, що викликають псування організмів, а також високі антиоксидантні властивості, що корисно для боротьби зі шлунковими, грибковими захворюваннями та раком.

Рівень гостроти: 3/10 за шкалою гостроти перцю Spice King.

Перець тасманійський Spice King експортується до: Болгарії, Ізраїлю, США, Швейцарії.

Упаковка:
  • 100мл-банка - 40 г - 279 грн. (6975 грн./кг);
  • 450мл-банка - 180 г - 1200 грн. (6667 грн./кг);
  • 1л-банка - 400 г - 2595 грн. (6488 грн./кг).
мінімальне замовлення - від 40 г / 180 г / 400 г.

Королівський смак
ми робимо доступним!

Країна походження: Австралія

Made on
Tilda