Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

СІЦИМІ ТОГАРАСІ Хана 3/10 [Японська приправа "7 спецій"]

СІЦИМІ ТОГАРАСІ Хана 3/10 [Японська приправа "7 спецій"]
SHICHIMI TOGARASHI Hana Japanese 'Seven Spices' Blend for soups, noodles, fish, beef, poultry
СІЦИМІ ТОГАРАСІ Хана Японська приправа "7 спецій" - для 
зуп, локшини, риби, птиці, яловичини
 
Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки.  І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                                                                                                   Насолоджуйтесь!

Застосування: 
Сіцимі Тогарасі Хана (Shichimi Togarashi) або "сім ароматів чилі" це стародавня приправа у м’якшій, «квітковій» (з японської - 花 - Hana - "хана"традиції Яватайя з Нагано, 1725, відомій додаванням імбиру та водоростей норі - для страв набемоно і темпур, локшини удон, унагі, сябу-сябу, якіторі, риби, смажених яловичини, свинини, курячих крилець та стейків.

Рівень гостроти: 3/10 за шкалою гостроти приправ Spice King.
 
Склад: перець сичуанськийапельсин цедракунжут чорниймак блакитний насіння, перець червоний чилі гранули, імбир мелений, водорості норі. БЕЗ СОЛІ. Містить алерген: кунжут.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.
 
Зберігати в сухому прохолодному місці.
 

Упаковка:

мінімальне замовлення - від 50 г / 200 г / 450 г.Сіцимі тогарасі Spice King це автентична приправа на основі стародавніх японських рецептів.  

Існують три історичні традиційні різновиди цієї знаменитої суміші, названі на честь крамниць, де вони вперше почали продаватися і ці три найзнаменитіші виробники працюють досі.

1. Yagenbori. 

У Період Едо, 
в 1625 році, в головній резиденції самурайських сьогунів родини Токугава - в місті Едо (сучасному Токіо), у крамниці прянощів Yagenbori ("Ягенборі"), розташованій у кварталі Асакуса старого міста у районі Хігасі-Ніхонбасі, власник першого покоління, Такайя Токуемон, натхненний традиційною китайською медициною, тут уперше змішав червоний гострий перець чилі з 6 іншими складниками і створив так звану суміш "перцю з 7 ароматами" (shichimi togarashi), щоб розповсюдити її по всій столиці. Рецепт Yagenbori відрізняється від інших додаванням насіння маку. Тоді її продавали в аптеках як потужну синергетичну приправу з лікувальними властивостями, адже кожен зі складників був елементом фітотерапії: Існує три основні підвиди суміші: помірно гостра (小辛 - Kogara), середньо гостра (中辛 - Chūkara) і пекуча (大辛 - Daikara). Сьогоднішній керівник компанії Yagenbori - пан Токуакі Накадзіма - належить вже до десятого покоління.

2. Shichimiya Honpo. 

 
Крамниця прянощів "Сіцимія Хонпо" відкрилася пізніше, 1659 року в Кіото на вулиці, що веде до буддистського монастира Кійомідзу. Однак спеціалізуватися на приготуванні своєї суміші shichimi togarashi тут почали лише наприкінці XIX століття. Цей різновид рецепту став знаменитим завдяки додаванню листя шісо (буролистка, блакитна перілла або "японський базилік"), водоростей монострома (аонорі) та білого кунжуту.

3. Yawataya Isogoro. 

Третій з найвідоміших традиційних виробників shichimi togarashi - "Яватайя Ізогоро" - був заснований 1736 року торговцем на ім'я Кан'емон. Його крамниця прянощів з'явилася у місті Нагано на вулиці, що веде до буддистського монастира Дзенко-джі. Їхній рецепт у м'якшій, "квітковій" (花 - Hana) традиції відомий додаванням імбиру та листя шісо.

На додачу до того, сьогодні дві найбільші японські компанії продуктів харчування - S&B та House Foods - виробляють свої популярні різновиди shichimi togarashi для супермаркетів та експорту, але вони значно відійшли від стародавніх автентичних рецептів, додаючи в приправу гірчицю і рапс.

РЕЦЕПТ: Гарячий горщик Йосенабе

 

Королівський смак
ми робимо доступним!
 

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!