Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

ОРЕГАНО ТУРЕЦЬКИЙ [бруньки, преміум]

ОРЕГАНО ТУРЕЦЬКИЙ [бруньки, преміум]
ОРЕГАНО ТУРЕЦЬКИЙ (Кекік), бруньки, преміум Spice King
TURKISH OREGANO (Kekik), Buds, Premium Spice King


Латинська назва: Origánum vulgáre.

Інші назви орегано: дикий майоран, душиця, душниця, зеновка, ладанка, материнка звичайна, мацердушка.

Склад: 100% натуральний орегано (бруньки, преміум).


Орегано турецький або кекік (з турецької - kekik, keklik otu) має приємний тонкий запах і пряний гіркуватий смак; додається до піци, пасти, яєчних та рибних страв, смажених шашлику, ковбасок, птиці і дичини, запечених свинини, ягнятини і картоплі,  зуп (особливо томатних), овочевих салатів і квасолі, пасує до шинки, крабів, ароматизує маринади, оцти, квас і пиво. Додають у помідорні, сирні і грибні страви (особливо, з печериць), у гарячі бутерброди, страви з курки, квасолі, яєць. З орегано роблять ароматну начинку для вареників з сиром, м'ясом, яйцями, додають при солінні та маринуванні овочів.

Орегано добре поєднується з багатьма прянощами, але особливо з чорним перцембазилікомрозмариноммайораном. Додавати слід незадовго до готовності страви.

Орегано входить в преміальні суміші Spice King ®: американські Каджун і Мемфіс, аргентинську Чімічуррі, ліванську Заатар Бейрут, бразильську Шураско, іспанську Пінчіто, італійську Катандзаро, мексиканські Оро ацтекаТако і Чімайо чорізо, португальську Пірі-пірі, техасько-мексиканську Чилі кон карне, турецьку Пул бібер, французьку Прованські трави.

Увага! Орегано не слід вживати під час вагітності.

Упаковка:


Королівський смак
ми робимо доступним!
 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!