Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

ОРЕГАНО ГРЕЦЬКИЙ [подрібнений, преміум]

ОРЕГАНО ГРЕЦЬКИЙ [подрібнений, преміум]
ОРЕГАНО ГРЕЦЬКИЙ ХІРТУМ подрібнений Spice King
GREEK OREGANO HIRTUM Leaves & Flowers Cut Spice King


Латинська назва: Origánum vulgáre L. ssp. hirtum.

Склад: 100% натуральний орегано сорту Хіртум (листя і квітки подрібнені, преміум).


Преміальний Орегано Хіртум Spice King або грецький дикий гірський орегано, це .Specialty продукт  Греції, виготовлений лише з сушеного листя і квіток та не містить мелених стебел, старанно зібраний на приватних натуральних плантаціях, висушений традиційними методами і відсортований вручну групою лісівників найбільшого у Греції Університету Арістотеля в Салоніках, визнаний найкращим кулінарним підвидом орегано у світі, має винятковий сильний аромат і приємно гострий присмак завдяки високому вмісту ореганової олії, що містить карвакрол (або цимофенол) - органічну сполуку, відому своїми антисептичними властивостями, сильнішими, ніж в антибіотиків, що значно вирізняє його з-поміж інших видів орегано - єгипетського, турецького, іспанського, італійського (сицилійського), польського чи українського. 

Орегано вперше використали стародавні греки, які вважали, що богиня Афродіта створила його солодкий і пряний запах як символ щастя, тож і його назва походить від грецьких слів oros (гора) і ganos (радість, сяйво), що разом означають "гірська радість". Сьогодні орегано - одна з найпопулярніших трав не лише у грецькій кухні, але і в усьому світі!

Орегано додається до піци, пасти, яєчних та рибних страв, смажених шашлика, ковбасок, птиці і дичини, запечених свинини, ягнятини і картоплі,  зуп (особливо томатних), овочевих салатів і квасолі, пасує до шинки, крабів, ароматизує маринади, оцти, квас і пиво. Додають у помідорні, сирні і грибні страви (особливо, з печериць), у гарячі бутерброди, страви з курки, квасолі, яєць. З орегано роблять ароматну начинку для вареників з сиром, м'ясом, яйцями, додають при солінні та маринуванні овочів.

Орегано добре поєднується з багатьма прянощами, але особливо з чорним перцем, базиліком, розмарином, майораном. Додавати слід незадовго до готовності страви.

Орегано Хіртум входить в преміальні суміші Spice King ®: грецькі Ерімантос і Лемнос для надання їм справжньої автентичності.

Орегано сушений є антиоксидантним продуктом №10 та спецією №4 згідно з рейтингом за результатами тесту ORAC (здатністю абсорбції радикалів кисню): 175.295-200.129 TEAC (мікромолей в еквіваленті Тролокс (ТЕ) на 100 грамів продукту), для порівняння, яблука мають лише 3-5 тис. TEAC.
 

Увага! Орегано хіртум слід додавати у менших кількостях, ніж інші види орегано, а також слід уникати під час вагітності. Лікувальні настоянки з орегано хіртуму слід готувати з невеликої кількості, оскільки його інтенсивний смак у концентрованому вигляді може викликати спазми.

Харчова цінність (на 100 г):  265 ккал
ВУГЛЕВОДИ 68,92  г            БІЛКИ 9,00  г             ЖИРИ 4,28 г

 
Мінерали і електроліти (мг):               Вітаміни (мг):
Ca, K, Mg, P, Fe                                E, B3/PP, C, B6, K1                                                 
Склад олії: карвакрол - 84%, гамма-терпінен - 3,9%, р-цимен - 3,5%, тимол - 2,4%.


Орегано грецький Хіртум Оха Spice King експортується до: США.

Упаковка:


Королівський смак
ми робимо доступним!
 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!