SPICE KING
13-06-2023 - Зустрічайте найвишуканіший горошковий перець: три Кампота із Камбоджі - ПЕРЕЦЬ КАМПОТСЬКИЙ БІЛИЙ, ЧЕРВОНИЙ і ЧОРНИЙ Spice King!
Новини

Три кампота із Камбоджі: чорний, червоний і білий - це найкращий горошковий перець не лише у світі, але і в портфелі спецій Spice King ®, тому у нас немає конкурентів, а лише чудові шанувальники-гурмани і продавці-наслідувачі!


Отже, перець кампотський це вишуканий підвид звичайного чорного перцю, що походить з провінції Кампот на південному заході Камбоджі і вважається одним з найкращих перців у світі. Це спешилті продукт, який отримав сертифікат захисту географічного походження з 2010 року у Камбоджі та з 2016 року в ЄС. Всі сорти перцю походять з однієї рослини, а колір визначається ступенем стиглості і переробки.


Чорний кампотський перець отримують з іще зелених плодів перцю шляхом сушіння на сонці. Він має потужну гостроту з відтінком м'яти та евкаліпта, чудово поєднується з усіма темними сортами м'яса та міцними ситними стравами, зокрема з крабом із кампотським перцем (Kampot Pepper Crab), де краба з перцем обсмажують у підсолодженому соєвому соусі з часником методом стір-фраїнг.


Червоний кампотський перець виготовляється з плодів високого ступеню зрілості, є особливо ароматним і майже фруктовим з сильною гостротою і використовується лише свіжо змеленим, щоб краще розкрити аромат. Ідеально підходить до м'яса, птиці та риби, а також для приготування камбоджійського рому Kampot Pepper Rum і еквадорського темного шоколаду To'ak Chocolate.


Білий кампотський перець виготовляється з повністю дозрілих плодів червоного кольору шляхом відмочування кілька днів у воді для відділення зовнішньої шкірки після чого біло-бежевий горошок сушиться на сонці. Білий кампотський перець є дуже ароматним з тонкою і свіжою ноткою. Ідеально пасує до білої птиці, риби, овочів, білих соусів та зуп.


Spice King ®

Додавай і владарюй!

Made on
Tilda