SPICE KING
Зустрічайте завершальну ноту 2018 року: ЗОЛОТЕ ЛАТЕ Spice King!
29-12-2018
Торгова марка натуральних спецій, прянощів і приправ Spice King ® завершує 2018 рік на золотій ноті!
Вшановуючи кавові традиції коронного міста Львова, які тягнуться від часів Королівства Галичини і Володимирії та його першої Королеви, ми створили цю ексклюзивну смакову суміш спецій, яка стане дорогоцінною прикрасою кухні Вашої Величності!

GOLDEN LATTE Galician Crown Latte Spices Blend for coffee drinks with milk and exquisite pastry
ЗОЛОТЕ ЛÁТЕ Лате-приправа Галицької Корони для кавових напоїв з молоком та вишуканої випічки

Кава з молоком стала частиною європейської кухні з XVII століття, але у громадських кав'ярнях вперше з'явилася в другій половині XVIII століття у коронних містах тодішньої Австрійської імперії: Відні, Трієсті та згодом Львові - з часів появи Королівства Галичини та Володимирії (1772) та його першої королеви Марії Терезії - як оригінальний напій Kapuziner з кави, збитих вершків, спецій і цукру. І лише на початку XX століття в Італії та Франції починають готувати каву з гарячим спіненим молоком вже під сучасно відомою назвою caffè latte.

Використовуючи найвишуканіші спеції світу, зокрема, правдиву цейлонську корицю, індійський зелений кардамон та іранський шафран, ми довели рецепт нашої преміальної приправи ЗОЛОТЕ ЛАТЕ до досконалості, притаманної королівським кухням, і раді поділитися з вами цим неперевершеним смаком!

Склад: кориця правдива цейлонська, куркума, кардамон зелений, бодян справжній (зірчастий аніс), імбир, перець духмяний, перець чорний, шафран іранський. БЕЗ ЦУКРУ.
100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.

Королівський смак
ми робимо доступним!

Made on
Tilda