SPICE KING
Стамбульський Тест-драйв: Риба Фіш від Spice King заплила у Босфор!
21-09-2018
В рамках візиту на Міжнародну виставку World Food Istanbul 2018 на запрошення турецької сторони за сприяння Міністерства зовнішньої торгівлі Туреччини Торгова марка натуральних спецій, прянощів і приправ Spice King ® здійснила першу Тест-драйв місію Taste&Test ("Смакуй і тестуй!"), яка охопила неперевершених шеф-кухарів 4 найнесамовитіших топ-ресторанів Стамбула зі зразками преміальної галицької єврейської приправи РИБА ФІШ Spice King у подарунок для тестування:

  1. MIKLA - кращий ресторан Туреччини: №44 у світі в 2018-му, №52 у світі в 2019 році згідно з The World's 50 Best Restaurants - ресторан нової анатолійської кухні у 4*-готелі Marmara Pera - шеф-кухар: Мехмет Гюрс.
  2. nicole - кращий ресторан Туреччини згідно з рейтингом La Liste - ресторан сучасної середземноморської кухні у готелі Tomtom Suits - шеф-кухарка: Айлін Язиджолу.
  3. 16 Roof - ресторан 5*-готелю Swissotel The Bosphorus - шеф-кухар: Бруно Сантакруз (Перу).
  4. Rana Meyhane - класична таверна з сучасними делікатесами групи ресторанів Desert Group - ресторатор: Анил Торослу.

СТАМБУЛЬСЬКИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ: РИБА-ФІШ ВІД SPICE KING ЗАПЛИЛА У БОСФОР!

На берегах Босфору на дахах багатозіркових готелів, виблискуючи у вечірньому турецькому небі коштовними намистинами, розкинулися фешенебельні ресторани Стамбула. Вони ще не мають зірок Мішлена, але конкуренція тут просто несамовита!
Ми навідалися для короткого знайомства лише з кількома найнесамовитішими з них з преміальною галицькою єврейською приправою РИБА ФІШ від Торгової марки натуральних спецій, трав і прянощів Spice King ® у подарунок для їхніх неперевершених шеф-кухарів!

#MIKLA
«МІКЛЯ» - найкращий і найзнаменитіший ресторан Туреччини на даху 4-зіркового готелю #TheMarmaraPera із назвою, що приємно перегукується з моїм ніком та, відповідно, з привітним ведмедищем на фасаді, з мальовничим видом на Стамбул, Собор Святої Софії, Палац Топкапи, з хромованими ретро-меблями в інтер’єрі та баром, стильно оздобленим дерев’яними залізничними шпалами.
Шеф-кухар і власник – Мехмет Гюрс, один з найвідоміших шеф-кухарів і рестораторів Туреччини, володіє понад 15 ресторанами, створив «Нову анатолійську кухню», майстерно поєднує турецькі і скандинавські техніки приготування їжі.
Ресторан впевнено піднімається у світовому рейтингу The World’s 50 Best Restaurants: 56-те місце в 2016 році, 51-ше – в 2017-му і 44-те місце вже цього, 2018 року!

#NICOLE
«НІКОЛЬ» - знаменитий ресторан на даху найкращого невеликого люкс-готелю Стамбула #TomtomSuits у старовинній францисканській будівлі, колишньому резервному Французькому Палаці з шикарним видом з тераси на Старе Місто, Принцеві острови та околиці.
Шеф-кухар і власниця – привітна та зі щирою усмішкою пані Айлін Язиціолу з адано-албанською кармою, ступенем доктора соціальної історії, здобутим у Кембриджському університеті, і життєвим мотто «Любов це їжа!». Готує сучасні страви середземноморської кухні і турецьку їжу з використанням французьких технік, її креативні мистецькі страви делікатно відображають сезонність (мінімалістичне меню, яке, однак, містить шість чи сім подань, змінюється кожні шість тижнів), а її вишукані десерти стали не менш знаменитими, ніж вона сама! Не здивуюся, якщо перша у Туреччині зірка Мішлена засяє саме в її руках!

#16ROOF
«ДАХ 16» - фешенебельний ресторан на даху розкішного 5-зіркового готелю #Swissotel The Bosphorus з приголомшливим видом на Босфор, з сучасним мінімалістським дизайном у синіх тонах, що відбивають відтінки самої затоки.
Шеф-кухар – приязний перуанець Бруно Санта Круз творить сучасну світову кухню з унікальними ароматами, а також фантастичні десерти: від освіжаючого лемонграсу та імбирного сорбе до карамелізованого банану і корицевих пиріжків з карамельним морозивом. Кожне подання дегустаційного меню доповнюється відповідним турецьким вином.

#RANAMEYHANE
Легендарний ресторан для романтичних і особливих зустрічей від групи#DesertGroup (колишня назва – #Topaz) із захоплюючим видом на затоку, вишуканим дизайном, що розбавляє сучасність елементами антикварного оздоблення та неперевершеним і безкомпромісним меню, після 10 років існування ребрендингувався у не менш унікальну таверну для нових романтичних зустрічей над Босфором…
Смачного, шефи – пані Айлін Язиджолу, панове Мехмет Гюрс та Бруно Санта Круз, і дякую за ті приємні хвилини короткого знайомства з вами!
Bon appétit, chefs – Ms. #AylinYazıcıoğlu, Mr. #MehmetGürs and Mr.#BrunoSantaCruz, and thank you for the great moments of a short acquaintance with you!
Afiyet olsun, şefler – Aylin Yazıcıoğlu, Mehmet Gürs and Bruno Santa Cruz – ve sizinle kısa bir tanışmanın harika anları için teşekkür ederim!

Королівський смак
ми робимо доступним!
Made on
Tilda