Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

КІНОА ТРИКОЛІРНА [насіння]

КІНОА ТРИКОЛІРНА [насіння]
КІНОА ТРИКОЛІРНА насіння Spice King
TRICOLOR QUINOA Seeds Spice King


Латинська назва: Chenopodium quinoa

Інші назви: кінва, кінува, перуанський рис, рисова лобода. 
 
Склад: 100% натуральна кіноа триколірна (насіння білої (35%), червоної і чорної кіноа).
 
Застосування: кіноа це псевдозлакова культура, ботанічно близька до шпинату і амаранту, походить з регіону Анд на північному заході Південної Америки в басейні озера Тітікака на висоті 3000-4000 м над рівнем моря, де вперше її використовували для годівлі худоби 5200-7000 років тому, а для споживання людиною - 3000-4000 років тому. Сьогодні у світі кіноа найбільше культивується в Перу і Болівії невеликими фермами і асоціаціями, і значно менше у ще 70 країнах - Еквадорі, Кенії, Індії, США та кількох європейських країнах (переважно, в Іспанії). На початку 2000-х стрімко зросла популярність, споживання та ціна кіноа в Північній Америці, Європі і Австралазії. Генеральна Асамблея ООН оголосила 2013 рік «Міжнародним роком кіноа» на знак визнання практики предків жителів Анд, які завдяки знанням зберегли її як їжу для нинішніх і майбутніх поколінь, і практики життя в гармонії з природою.

Насіння кіноа не містить глютену, багате білком, клітковиною, вітамінами групи В і дієтичними мінералами в кількості, більшій, ніж у багатьох злаках. Через поширення веганства, зростаючий тренд споживання етнічних суперфудів та простоту приготування насіння кіноа якісно замінює кукурудзу, рис, кускус і картоплю. З насіння кіноа варять каші, плов, додають в зупи, салати, випічку і десерти. При додаванні води, цукру або соку з насіння кіноа виготовляють прохолоджувальні напої та нектари, з борошна кіноа - хліб і макаронні вироби.

Триколірна кіноа - це популярна суміш трьох найпоширеніших кольорових видів кіноа, яка дає можливість насолодитися одночасно найніжнішим горіховим смаком і найм'якшою текстурою білої кіноа, хрусткістю червоної і чорної кіноа та солодкуватістю чорної кіноа. добре промийте насіння від гірчинки на зовнішній оболонці, замочіть на 6-8 годин, візьміть 2 скл. води або бульйону на 1 скл. кіноа і готуйте 15-20 хв. Для оптимальних двох сніданкових порцій каші або каші на молоці достатньо 100 г насіння, 200 мл води і півсклянки молока.

Автентична назва кіноа походить з мови кечуа, найпоширенішої автохтонної мови південноамериканського континенту, другої державної мови Перу після іспанської. У словах на мові кечуа немає родів, в іспанській мові, в яку проникло слово кіноа, через закінчення "-а" воно має жіночий рід, у французькій мові, де немає такого правила, кіноа має чоловічий рід. Інки, стародавній рід народу кечуа, називали кіноа chisiya mama, що на мові кечуа означає "мати всього зерна", з чого для слова "кіноа" можна прийняти жіночий рід.

Харчова цінність (на 100 г):   372 ккал
ВУГЛЕВОДИ 66,6 г                     БІЛКИ 14,63  г                    ЖИРИ 6,3 г
клітковина - 7,42 г

Мінерали і електроліти:                       Вітаміни:
КАЛІЙ K ---------- 563 мг                       B4 (холін) ------------- 70 мг
ФОСФОР P ------- 467 мг                       E (токоферол) --------- 2,4 мг
МАГНІЙ Mg ------ 197 мг                       B3 (ніацин) ------------- 1,52 мг
КАЛЬЦІЙ Ca ------ 47 мг                        B6 (піридоксин) ------- 0,49 мг
НАТРІЙ Na --------- 5 мг                        B1 (тіамін) -------------- 0,36 мг
ЗАЛІЗО Fe --------- 4,6 мг                      B2 (рибофлавін) ------- 0,32 мг 
ЦИНК Zn ----------- 3,1 мг                      B9 (фолієва кислота) - 0,184 мг
МАРГАНЕЦЬ Mn -- 2,0 мг                       
А (бета-каротин) ---------- 1 мкг
МІДЬ Cu ----------- 0,59 мг                     C (аскорбінова кислота) -- 0 мг
 
Упаковка:
Королівський смак
ми робимо доступним!

 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!