Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

КАРІ ЧЕРВОНИЙ [Тайська пекуча приправа]

RED CURRY Thai Very Hot Spices Blend for meat, vegetable, bean, rice, fish dishes
КАРІ ЧЕРВОНИЙ
 Тайська пекуча приправа для м'ясних, овочевих, бобових, рисових, рибних страв
 
Premium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки.  І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                                                                                                   Насолоджуйтесь!

Застосування: 
Карі червоний Spice King (з тайської Kaeng phet або "пекучий карі") це оригінальна тайська преміальна суміш, виготовлена за традиційним рецептом, включаючи галгант і листя кафрського лайму (каффір-лайму), ще більш пекуча у порівнянні з англійським лагідним карі та індійським гострим карі мадрас, яку використовують у тайській, китайській та міжнародній кухні, додаючи вогненної гостроти різотто, паштетам, м'ясним стравам, соусам, рису, зупам, а також стравам з бананів і манго.

"Карі" це англізована форма тамільського слова kari, що означає «соус» або «приправа для рису». Суміш карі і сучасне слово "карі" в англійській мові (а через неї - і в усіх мовах світу) це суто британський винахід, який не позначає жодних страв (однойменних овочевих та м'ясних рагу) чи приправ індійської кухні, хоча подібні суміші спецій в Індії існують під назвами бір'яні-масала, гарам-масала чи кітчен кінг.

Вперше, карі як суміш спецій описується у португальській кулінарній книзі середини XVII ст. членами Британської Іст-Індійської компанії, які торгували з тамільськими купцями вздовж Коромандельського 
узбережжя на південному сході Індії, називаючи її "сумішшю спецій "kari podi" або порошком карі". Вражені великим різноманіттям пікантних страв на індійському субконтиненті, спочатку, в середині XVIII ст., британці принесли страви карі на європейський континент, де перша поява рецепту страви карі англійською мовою датується 1747 роком у книзі знаменитої Ханни Глассе (Hannah Glasse). Потім, щоб ці страви правильно готувати в Європі, довелося привезти і самі спеції, відповідну суміш яких торговці об'єднали під терміном "карі". Перша комерційна реклама суміші карі (Curry Powder), привезеної в Лондон з Ост-Індії торговлем SOLANDER, з'явилася в англійській газеті 1784 року і вихваляла як її смакові чесноти ("для готування знаменитих страв Ост-Індії та найвишуканіших соусів"), так і користь для здоров'я (шлунку, крові, розуму).

"Тайський карі" вперше згадується 1873 року як водяниста страва з пастою із креветок, чилі, часником, яку їдять з рисом, і яка має багато різновидів: від лісового (каенг па), жовтого (каенг карі) і зеленого солодкого (каенг кхіао ван) до зеленого пекучого і червоного пекучого (каенг пхет). Слово "карі" також потрапило в тайську мову як визначення суміші індійських спецій, яку активно продавали британські торговці, але тайці змінили цю суміш, забравши з неї багато традиційних індійських спецій, додавши свої місцеві прянощі: галгант, лемонграс, листя каффір-лайму і цибулю та значно посиливши гостроту перцем чилі.

 
Склад: цибуля шалот, перець каєнський (19%), часник, лемонграс (лимонна трава), галгант (тайський калган), листя каффір-лайму. БЕЗ СОЛІ.

Рівень гостроти: 7/10 за шкалою гостроти приправ Spice King.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.
 
Зберігати в сухому прохолодному місці.
 

Упаковка:

мінімальне замовлення - від 50 г / 250 г / 500 г.

 

Королівський смак
ми робимо доступним!
 

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!