Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

ЕРІМАНТОС [Грецька приправа]

ЕРІМАНТОС [Грецька приправа]

ERYMANTHOS Greek Spices Blend for kebab of chicken, lamb, venison, burgers and vegetables
ЕРІМАНТОС Грецька приправа для кебаба і шашлика з ягнятини, курки, оленини, для гамбургерів, чізбургерів та овочівPremium Blends: ми створили цю серію Преміальних сумішей зі старанно підібраних пряних трав і вишуканих спецій для задоволення Ваших найбільш пристрасних очікувань від розкошування дивовижними стравами кухонь різноманітних куточків світу та на всі смаки.  І, незалежно від вибору, Ви можете бути впевнені, що висока якість виключно 100% натуральних інгредієнтів та відмінні ціни чекають Вас у кожній приправі від Spice King.                                                                                                                                                                   Насолоджуйтесь!

Ерімантос ( Ερύμανθος ) зелена грецька приправа, названа на честь однойменної зеленої гори на Пелопоннесі (четвертої вершини на півострові висотою 2224 м) у периферії Західна Греція, вкритої кипарисовими лісами і альпійськими луками, де жила міфічна істота - величезний дикий кудлатий Ерімантський кабан зі страшними щелепами, що пінилися від люті. Згідно з давньогрецькою міфологією, на цього кабана перетворився Аполлон для помсти Афродіті за те, що осліпила його сина Еріманта, котрий підглядав за нею, коли вона купалася. Кабан-ерімант убив коханого Афродіти Адоніса, нападав на гаї Аркадії та спустошував околиці міста Псофіса, доки за наказом мікенського царя Еврістея його не переміг Геракл у своєму четвертом подвигу, зв'язавши ланцюгами і принісши живим до брами міста Мікени. Якийсь час гора Ерімантос вважалася і священним пристановищем для Господарки тварин Артеміди.

Автентична завдяки використанню гірського грецького орегано хіртум (найкращого різновиду у світі) приправа Ерімантос Spice King ідеально пасує до гамбургерів, грецьких чизбургерів з сиром фета, до шашлика і кебаба з ягнятини, курки, оленини та до овочів.

Склад: лимон, часник, цибуля біла (ріпчаста), сіль рожева гімалайська (13%), петрушка зелень, перець чорний, орегано хіртум (грецький дикий гірський), кориця індонезійська, мускатний горіх, перець духмяний, імбир.

100% натуральна суміш, без ГМО, без глютамату натрію та жодних інших добавок.
РЕЦЕПТ: Салат котосалата з куркою гриль у грецькому стиліУпаковка:

мінімальне замовлення - від 60 г.


 Лайкайте і поширюйте приправу на Facebook
 Лайкайте і поширюйте приправу в Instagram 
 

Королівський смак
ми робимо доступним!
 

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!