Phone: (098) 199-03-99
Cart is empty
In cart products: 0
Home > Feedbacks

Feedbacks

Great Taste Awards 2018 10/18/2018 2:58 AM
Резюме Міжнародного конкурсу продуктів і напоїв Great Taste Awards 2018* (Лондон, Великобританія): "Spice King's PINCHITO spice mix has an warm colour and enticing aroma. The judges felt that the mix is well balanced with a nice kick... A lovely well rounded spice mix with a great balance between sweetness, spiciness and herbs. Great intensity of flavours and heat when dry... Your dry spice looks great, vibrant, earthy and has a pleasant spiced aroma". ("Суміш спецій ПІНЧІТО Spice King має теплий колір та привабливий аромат. Судді повважали, що суміш чудово збалансована з гарним зарядом задоволення... Гарна, прекрасно завершена суміш спецій з чудовим балансом між солодкістю, пряністю і травами. Чудова інтенсивність ароматів і гостроти ще в сухому вигляді... Ваша суха приправа виглядає чудово, яскраво, по-життєвому і має приємний пряний аромат"). * Great Taste Award (Гіллінгем-Лондон, Великобританія) - найбільша та найнадійніша у світі нагорода для продуктів та напоїв, яка присуджується на основі тестувань панеллю з понад 500 експертів (шеф-кухарів, продавців, покупців і фуд-журналістів).
Great Taste Awards 2018, London, UK 10/18/2018 3:01 AM
Резюме Міжнародного конкурсу продуктів і напоїв Great Taste Awards 2018* (Лондон, Великобританія): "Spice King's JALAPEÑO CHEDDAR is the attractive variety and colours to the mix with satisfying fruity and earthy aromas... An intriguing aroma of smokey herbs and spices, looks great too, the flavour profiles start well". ("ХАЛАПЕНЬЙО-ЧЕДДЕР Spice King це привабливе різноманіття та кольори у поєднанні із задовольняючими фруктовими та життєвими ароматами... Інтригуючий аромат копчених трав і спецій теж виглядає прекрасно, хороші ароматичні профілі"). * Great Taste Award (Гіллінгем-Лондон, Великобританія) - найбільша та найнадійніша у світі нагорода для продуктів та напоїв, яка присуджується на основі тестувань панеллю з понад 500 експертів (шеф-кухарів, продавців, покупців і фуд-журналістів).
Great Taste Awards 2018, London, UK 10/18/2018 3:03 AM
Резюме Міжнародного конкурсу продуктів і напоїв Great Taste Awards 2018* (Лондон, Великобританія): "We are certain Spice King's KHANI KHANI Triple Force is a perfectly sound product and it tastes medicinal". ("Ми впевнені, що ХАНІ-ХАНІ Spice King Потрійна сила це прекрасно продуманий продукт з цілющим лікувальним смаком".). * Great Taste Award (Гіллінгем-Лондон, Великобританія) - найбільша та найнадійніша у світі нагорода для продуктів та напоїв, яка присуджується на основі тестувань панеллю з понад 500 експертів (шеф-кухарів, продавців, покупців і фуд-журналістів).
Leave your feedback