Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

ЧАЙ З ПАРОСТКІВ ЛОТОСА [Серцевий чай]

ЧАЙ З ПАРОСТКІВ ЛОТОСА [Серцевий чай]
ЧАЙ З ПАРОСТКІВ ЛОТОСА Spice King
LOTUS EMBRYO/PLUMULE TEA Spice King

 
Латинська назва: Nelumbo nucifera Gaertn.

Інші назви: лінь-сінь-ча (з кит.
莲芯茶 (liánxīn-chá) - "чай з серця лотоса"), ліньцзи-сінь-ча (з кит. 莲子芯茶 (liánzixīn-chá) - "чай з ядра, серцевини лотоса"), плюмула нелюмбініс, священний (індійський) лотос,тра-тім-сен (В'єтнам).

Склад: 100% натуральний трав'яний чай з паростків лотоса індійського (преміум).
 
Застосування: Чай з паростків лотоса це традиційний азійський трав'яний напій, тонізуючий, але дуже гіркий (окроп зменшує гіркоту) з "охолоджуючими" властивостями для живлення інь (зменшення внутрішнього тепла, очищення серцевого вогню, гасіння печінкового вогню), широко використовуваний в кухнях В'єтнаму (тра-тім-сен), Китаю (лінь-сінь-ча, ліньцзи-сінь-ча), Таїланду (ді-буа), а завдяки своїм корисним властивостям - також в індійській аюрведі, традиційних китайській і тайській медицині. Саме паростки (не корінь, листя чи бутони) лотоса містять полісахаридні сполуки, які контролюють всмоктування глюкози, регенерують гормон інсуліну, щоб обмежити порушення обміну вуглеводів, регулювати ліпіди крові на належному рівні та зупиняти кровотечу. Вважається, що це один з найбажаніших трав'яних чаїв для тих, хто страждає безсонням через дисбаланс серця та нирок. 

Назва чаю походить від того, що зелені паростки лотоса довжиною від 1 до 1,4 см і діаметром 0,2 см із крихітним ембріоном між листочками заховані всередині його великих зрілих насінин наче серцевини. 

  

Основна хімічна композиція складається з:
ліенсиніну, ізоліенсиніну, неферину, нуциферину, пронуциферину, лорузину, метилкоріпаліну, гігенаміну, армепавіну, нелумбіну, галутеоліну, гіперину, рутину, пальмітинової кислоти, ненасиченої кетокислоти, хлорофілу тощо. 

Спосіб застосування: Рекомендована доза становить від 1,5 до 3 грам у відварі на 200-300 мл щоранку та ввечері.

Не є лікувальним засобом.
 
Харчова цінність (на 100 г):   217 ккал
ВУГЛЕВОДИ 7,2  г (3% д.н.)             БІЛКИ 23,2  г (46% д.н.)           ЖИРИ 4,7 г (7% д.н.)
у т.ч. цукор - 7,2 г (8% д.н.)

СІЛЬ - 2,7 г (45% д.н.)
у т.ч. НАТРІЙ Na - 1,1 г (46% д.н.)


Мінерали і електроліти:                Вітаміни:

ліенсинін, ізоліенсинін, неферин, нуциферин, пронуциферин, лорузин, метилкоріпалін, гігенамін, армепавін, нелумбін, галутеолін, гіперин, рутин, пальмітинова кислота, ненасичена кетокислота, хлорофіл.

Упаковка:
Spice King ®
Додавай і владарюй!

 
 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!