Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

ЧАЙ МАТЧА Смак Імператора [Японський зелений порошковий]

ЧАЙ МАТЧА Смак Імператора [Японський зелений порошковий]
ЧАЙ МАТЧА, Японський зелений порошковий чай
MATCHA TEA, Japanese Green Powder Tea
 
Латинська назва: Camellia sinensis

Застосування: ЧАЙ МАТЧА Смак Імператора ("матча" - за системою романізації Хепберна (транскрибування японської мови літерами латинського алфавіту), або "маття" - за системою романізації Кунрей-шікі) це .автентично японський. оригінальний високоякісний порошковий чай від:

найстарішого виробника з 1870 року, постачальника двору імператора Японії з 1986 року – компанії Yamama Matsuda-en, м. Омаедзакі, провінція Сідзуока,

і є традиційним в японських чайних церемоніях, де його п’ють у чистому вигляді – без цукру, меду та молока. Матча має солодкавий смак, винятково насичений аромат, а через високий вміст кофеїну його рекомендовано вживати лише від 2 до 4 г на порцію. 

В японській кухні порошкова матча також використовується для приготування морозива (какігорідесерту з льоду, фруктово-ягідних сиропів і згущеного молока), випічки (кастели - японського бісквіту португальського походження, традиційних японських солодощів манджю і монака), закуски покі (вкритих шоколадом бісквітних паличок), а також змішується з сіллю в суміші матча-дзіо для ароматизації темпури, смаженої картоплі, овочів, м'яса, морепродуктів, яєць, млинців, салатів, попкорну, солено-солодких десертів.

В західній кухні до матчі додали молоко, створивши новий напій - матча-латте, також використовують у коктейлях, смузі, як натуральний ароматизатор і барвник для шоколадних цукерок та десертів (тортів та тістечок: швейцарських булочок, чізкейків, печива, макарунів, а також пудингу, мусу та морозива із зеленого чаю), замороженого матча-йогурту, який можна купити в готовому вигляді або легко приготувати в домашніх умовах за допомогою грецького йогурту. 

Традиційне приготування чаю матча: Вважається, що з 40 г порошку матчі виходить 20 чашок усучі або 10 чашок койчі. Чай матча запарюють всього 1 хв. у спеціальній 120мл-чашці чаван, після чого збивають бамбуковим віничком часен до однорідної консистенції та утворення піни. Традиційно матчу п'ють повільно, маленькими ковтками, затримуючи на кілька секунд у роті, випивають швидко - за три ковтки, але через гіркоту попередньо з'їдають маленьку японську цукерку вагаші, тому що в чай не додають ні цукру, ні меду, ні молока.

Візуальне порівняння одним з найстаріших японських виробників - YAMAMASA KOYAMAEN CO., LTD. (компанії, яка першою в галузі чайної промисловості між 1912 і 1940 роками збудувала завод з виробництва чаю матча в містечку Удзі, в префектурі Кіото, і почала продавати матчу, фасовану в 37,5 г-банки, популяризуючи цей новий напій)якісної високохлорофільної японської матчі з глибоким зеленим відтінком та китайських імітацій: чайного порошку (темного, але середньо подрібненого з крупнолистого чаю типу гьокуро або сенча) та чаєм з порошком (меленим в порошок чайним листом типу сенча або ліофілізованим (отриманим при концентруванні та сушці екстракту) - але дуже блідим через нестачу хлорофілу у листі, вирощеному невідповідним для справжньої матчі способом):
 

Склад: 100% натуральний зелений чай матча (листя, подрібнене в порошок), вищого гатунку.

Не містить жодних штучних добавок і ароматизаторів.


Користь для здоров'я:
  Застереження: Вживайте обережно! Вважається, що 1 чашка чаю Матча за інтенсивністю та рівнем кофеїну відповідає 10 чашкам звичайного листового зеленого чаю! Також листя зеленого чаю матча поглинають метали з ґрунту (такі, як алюміній), що можуть накопичуватися в організмі і спричиняти неврологічні розлади.
 

Упаковка:


 Лайкайте і поширюйте Чай матча на Facebook
 Лайкайте і поширюйте Чай матча в Instagram 
 
Зберігати в сухому прохолодному місці, захованому від сонячних променів.

Королівський смак
ми робимо доступним!
 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!