Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

АСАФЕТИДА [концентрація смоли 28,5%]

АСАФЕТИДА [концентрація смоли 28,5%]
АСАФЕТИДА концентрація смоли 28,5%
ASAFOETIDA 28.5% of gum in a rice flour


Латинська назва: Férula assa-fóetida
Інші назви: асант, асмаргок, ілан, інгу, їжа богів, кайям, смердюча смола, тінг, ферула смердюча, хінг, чортів кал.

Асафетида це практично виключно азійська пряність, що широко використовується в афганській, індійській, іранській, курдській, яванській кухнях. Смолу асафетиди подрібнюють в порошок і змішують з рисовим борошном для більш зручного застосування. Основу запаху пряності становить їдкий часниково-цибулевий запах. Смак асафетиди також дуже в’їдливий, тому додавати в їжу її слід на кінчику чайної ложки або не більше чверті ч.л. на одну порцію. 
 
Склад: смола асафетиди (28,5%), рисове борошно.
 
Застосування: Асафетида з успіхом замінює цибулю і часник, при цьому не залишаючи запаху при помірному дозуванні; використовується у рисових та овочевих стравах і закусках, додають у суміші спецій карі та в консерви, а також у смажені і тушковані м’ясні страви (переважно з баранини). Асафетида чудово поєднується з куркумою, кмином, чорною гірчицею та імбиром.
 
Щіпку асафетиди кладуть в гаряче топлене або рослинне масло за одну-дві секунди перед тим, як закінчити приготування масал (сумішей спецій).
 
Асафетиду слід додавати в їжу не більше чверті чайної ложки на одну порцію – в рисові, овочеві, смажені і тушковані м’ясні страви (з баранини), салати і закуски.
 
Крім того, асафетида корисна: 
Не рекомендується вживати дітям та вагітним жінкам.
 
Зберігати в сухому прохолодному місці.
 
Упаковка:

Королівський смак
ми робимо доступним!
 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!