Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

АНАНАС [Порошок концентрованого соку]

АНАНАС [Порошок концентрованого соку]
АНАНАС порошок концентрованого соку Spice King
PINEAPPLE Concentrated Juice Powder Spice King

 
Латинська назва: Ananas comosus

Склад: 100% натуральний ананас (порошок концентрованого соку).
 
Застосування: ананас (порошок концентрованого соку), який виготовлений із соку свіжих ананасів та висушений в порошок розпиленням, має солодкий і гостро терпкий аромат і додається в маринади теріякі, соуси сальса, рагу, страви карі, в заправки для салатів, у веганські страви (каші, салати). Це чудовий інгредієнт для смузі, соків, різновидів коктейлю маргарита, млинців, кокосового печива з ананасом, бріоша, ананасового пиріжка, сирного пирога, глазурі з вершкового масла, цукрової глазурі, заварного крему, пудингу, булочок та іншої випічки.

Порошок ананасу або ананасова пудра є чудовим джерелом вітамінів С (аскорбінової кислоти), B1 (тіаміну), В6 (піридоксину) і марганцю Mn. Цей знаменитий тропічний фрукт також містить багато ферменту бромелаїну - ефективного ексфоліанту, який витирає мертві клітини на поверхні шкіри, може діяти як в’яжучий засіб для тонізування обличчя, зменшити запалення і допомогти загоїти рани, коли людина використовує його як доповнення.
 
Сам бромелаїн рекламується як дієтична добавка для зменшення болю та набряку, особливо носа та пазух, ясен та інших частин тіла після операцій або травм, корисний при остеоартриті, раку, проблемах травлення, м’язовому болю, опіках, а також для серцево-судинної системи. 

В харчовій промисловості ананасовий бромелаїн використовується для тендеризації (розм'якшення) м'ясних виробів, наприклад, для пом'якшення шкірки копчених ковбас і для прискорення дозрівання ковбасного та іншого фаршу, роблячи його м'яким і легко засвоюваним, навіть, якщо він виготовлений з жорсткої сировини.
 
Харчова цінність (на 100 г): 205-339 ккал
ВУГЛЕВОДИ 64-80 г             БІЛКИ 2,5-4 г            ЖИРИ 0-0,6 г
у т.ч. цукор - 47-69 г

 
Мінерали і електроліти:                Вітаміни:

НАТРІЙ Na ------ 5-9,1 мг               С (аскорбінова кислота)                 
КАЛІЙ K                                      B1 (тіамін)   
ЗАЛІЗО Fe                                   B6 (піридоксин)
МАРГАНЕЦЬ Mn 
       

Упаковка:
Spice King ®
Додавай і владарюй!

 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!